| Źródło: Strony wałbrzyskich parafii
Wałbrzych: Kolęda 2020 w parafiach [AKTUALIZACJA TERMINARZ]
Wizyta Duszpasterska – Kolęda, rozpoczyna się 2 stycznia.
Piątek, 27.12 (od godz. 15:30):
I Andersa np. 187-145;
II Andersa p 188-162;
III Andersa np. 143c-141
Sobota, 28.12 (od godz. 10:00):
I Andersa np. 139a-127;
II Andersa p 160-146;
III Andersa p 144-130
Poniedziałek, 30.12 (od godz. 15:30):
I Andersa np. 125-23;
II Andersa p 128-126;
III Andersa 116-104
Poniedziałek, 30.12 (od godz. 15:30)
I Andersa np. 125 – 93
II Andersa parz. 128 – 126
III Andersa parz. 116 – 104
Czwartek, 02.01.2020 (od godz. 15:30)
I Andersa np. 91 – 71
II Andersa np. 69 – 31
III Andersa parz. 102 – 84
Piątek, 03.01.2020 (od godz. 15:30)
I Andersa parz. 82 – 66
II Andersa parz. 64 – 44
III Andersa np. 29 – 21
Sobota, 04.01.2020 (od godz. 10:00)
I Andersa parz. 42A – 2
II Andersa np 19B – 9
III Piasta 53 – 47
1) Piasta 23-13
2) Piasta 12-1
3) Ratuszowa
Środa, 08.01.2020 (od g. 15:30)
1) Ruchu Oporu
2) Jasna, Wolności 20-11
3) Ludowa 55-49
Czwartek, 09.01.2020 (od g. 15:30)
1) Wolności 10-1, Wysockiego
2) Ludowa 48-34
3) Ludowa 33-21
Piątek, 10.01.2020 (od g. 15:30)
1) Ludowa 16-1, Kraka
2) Reja 3-5
3) Reja 5A-29
Sobota, 11.01.2020 (od g. 10:00)
1) Reja 30-41
2) Piękna, Brygady Górniczej
3) Piaskowa
Poniedziałek, 13.01.2020 (od g. 15:30)
1) Przyjaciół Żołnierza, Wańkowicza 6-1
2) Boczna
3) Narutowicza, 3-go maja
Wtorek, 14.01.2020 (od g. 15:30)
1) Bohaterów Getta, Bukowa
2) Daszyńskiego nieparzyste
3) Daszyńskiego parzyste 22-16
Środa, 15.01.2020 (od g.15:30)
1) Daszyńskiego parzyste 14-12
2) Daszyńskiego parzyste 10-2
3) Grabowskiej 1-6
Czwartek, 16.01.2020 (od g. 15:30)
1) Grabowskiej 14-19
2) Grabowskiej 20-29
3) Grabowskiej 30-35
Piątek, 17.01.2020 (od g. 15:30)
1) Grabowskiej 37-51
2) Grabowskiej 53-73
3) Wiejska 25-11
Sobota, 18.01.2020 (od g. 10:00)
1) Wiejska 9-1
2) Komuny Paryskiej, Dąbrowskiego parzyste 2-30
3) Dąbrowskiego parzyste 32-44, Dąbrowskiego nieparzyste 29-21
Poniedziałek, 20.01.2020 (od g. 15:30)
1) Dąbrowskiego nieparzyste 19a i 19b
2) Dąbrowskiego nieparzyste 17-1
3) Kolęda dodatkowa
Parafia Świętej Rodziny w Wałbrzychu - Biały Kamień
2020-01-02 | Czwartek | Wałbrzych, ks. Mirosław Krasnowski |
10:00 |
ul. Dubois 1, 2, 4, 6, 8a, 8, 9 |
2020-01-03 | Piątek | Wałbrzych, ks. Mirosław Krasnowski |
10:00 |
ul. Dubois 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, - numery nieparzyste ul. Dubois od 10 do 16 - numery parzyste |
2020-01-04 | Sobota | Wałbrzych, ks. Mirosław Krasnowski |
10:00 |
ul. Dubois 27, 29, 31, 33 - numery nieparzyste ul. Dubois 18, 26, 30, 30a, 30b - numery parzyste |
2020-01-07 | Wtorek |
10:00 |
ul. Dubois 49, 51, 53, 55 - numery nieparzyste ul. Dubois 32, 34, 36, 38, 40, 42 - numery parzyste |
2020-01-08 | Środa |
10:00 |
ul. Sułkowskiego od 1 do 45 - numery nieparzyste ul. Sułkowskiego od 2 do 14 - numery parzyste |
2020-01-09 | Czwartek |
10:00 |
ul. Sułkowskiego od 16 do 62 |
2020-01-10 | Piątek |
10:00 |
ul. Bema od 1a do 23 - numery nieparzyste |
2020-01-11 | Sobota |
10:00 |
ul. Bema od 2 do 8 - numery parzyste ul. Bema od 25 do 43 - numery nieparzyste |
2020-01-13 | Poniedziałek |
10:00 |
ul. Bema od 10 do 20 - numery parzyste ul. Bema od 45 do 69 - numery nieparzyste |
2020-01-14 | Wtorek |
10:00 |
ul. Bema od 22 do 32 - numery parzyste ul. Osiedle Robotnicze - cała |
2020-01-15 | Środa |
10:00 |
ul. Bema od 36 do 44 - numery parzyste ul. Bema od 71 do 89E - numery nieparzyste |
2020-01-16 | Czwartek |
10:00 |
ul. Bema od 46 do 60A - numery parzyste ul. Bema od 91 do 109 - numery nieparzyste |
2020-01-17 | Piątek |
10:00 |
ul. Prosta - cała |
2020-01-18 | Sobota |
10:00 |
ul. Sudecka - cała ul. Obrońców Pokoju od 2 do 32 - numery parzyste |
2020-01-20 | Poniedziałek |
10:00 |
ul. Żołnierska - cała ul. Obrońców Pokoju od 1 do 31 - numery nieparzyste |
2020-01-21 | Wtorek |
10:00 |
ul. Przyjaciół Żołnierza od 22 do 28 ul. Okrężna - cała |
2020-01-22 | Środa |
10:00 |
ul Przyjaciół Żołnierza od 20A do 9A |
2020-01-23 | Czwartek |
10:00 |
ul. Bukietowa 4 i 9 |
2020-01-24 | Piątek |
10:00 |
ul. Bukietowa 3 i 7 |
2020-01-25 | Sobota |
10:00 |
ul. Bukietowa 2 |
2020-01-27 | Poniedziałek |
10:00 |
ul. Miczurina 1, 3, 2, 4, 14 |
2020-01-28 | Wtorek |
10:00 |
ul. Miczurina 5 |
2020-01-29 | Środa |
10:00 |
ul. Miczurina 7 |
2020-01-30 | Czwartek |
10:00 |
ul. Wańkowicza od 8 do 18, 21, 23 |
2020-01-31 | Piątek |
10:00 |
ul. Wańkowicza od 7A do 19B |
2020-02-01 | Sobota |
10:00 |
ul. Kątowa 8, 8A, 8B, 8C, 6, 6A, 6B, 6C, 6D |
2020-02-03 | Poniedziałek |
10:00 |
ul. Kątowa 4, 16, 14, 12 |
2020-02-04 | Wtorek |
10:00 |
ul. Kątowa 2, 7A, 7B, 7C, 7D, 1A |
2020-02-05 | Środa |
10:00 |
ul. Kątowa 1, 3, 3A, 5, 18, 15, 13, 11, 9, 9A, 7 ul. Korczaka - cała |
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu - Piaskowa Góra
7 stycznia 2020 r. wtorek
Wrocławska (numery parzyste) 2 – 26 i (numery nieparzyste) 1 – 13a oraz ul. Piotrowskiego
8 stycznia 2020 r. środa
Wrocławska (numery nieparzyste) 15 – 49
9 stycznia 2020 r. czwartek
Prymasa Wyszyńskiego (numery nieparzyste) 1 – 79
10 stycznia 2020 r. piątek
Prymasa Wyszyńskiego (numery parzyste) 2 – 108 e
11 stycznia 2020 r. sobota
Porcelanowa
13 stycznia 2020 r. poniedziałek
Grota Roweckiego
14 stycznia 2020 r. wtorek
Sokołowskiego, Judyma i Pasteura
15 stycznia 2020 r. środa
Szlifierska
16 stycznia 2020 r. czwartek
Boya Żeleńskiego
17 stycznia 2020 r. piątek
Orłowicza
18 stycznia 2020 r. sobota
Długosza
20 stycznia 2020 r. poniedziałek
Mieszka I (numery parzyste) 2 – 24 i (numery nieparzyste) 1 – 87
21 stycznia 2020 r. wtorek
Mieszka I (numery parzyste) 26 – 44
22 stycznia 2020 r. środa
Broniewskiego (numery parzyste) 2 – 14
23 stycznia 2020 r. czwartek
Broniewskiego (numery nieparzyste) 1 – 63
24 stycznia 2020 r. piątek
Piętnastolecia
25 stycznia 2020 r. sobota
Tysiąclecia
27 stycznia 2019 r. poniedziałek
Obrońców Westerplatte
28 stycznia 2020 r. wtorek
Krasińskiego (numery parzyste) 2 – 20
29 stycznia 2020 r. środa
Krasińskiego (numery parzyste) 22 – 40
30 stycznia 2020 r. czwartek
Krasińskiego (numery nieparzyste) 1 – 29
31 stycznia 2020 r. piątek
Główna
1 lutego 2020 r. sobota
na życzenie
2 stycznia 2020 - Czwartek - od godz. 15:00
ul. Broniewskiego 16,18,20,22,24
ul. Broniewskiego 28,30
3 stycznia 2020 - Piątek - od godz. 15:00
ul. Broniewskiego 32,34,36,38,40
ul. Broniewskiego 42,44,46,48,50
4 stycznia 2020 - Sobota - od godz. 13:00
ul. Broniewskiego 65,67,69
ul. Broniewskiego 71,73,75
7 stycznia 2020 - Wtorek - od godz. 15:00
Broniewskiego 52,54,56,58
Broniewskiego 60,62,64
8 stycznia 2020 - Środa - od godz. 15:00
Broniewskiego 77, 79
Broniewskiego 81,87
9 stycznia 2020 Czwartek - od godz. 15:00
Broniewskiego 89,91,93,95
Broniewskiego 97,99,101,103,105
10 stycznia 2020 - Piątek - od godz. 15:00
ul. Hirszfelda 2,4
ul. Hirszfelda 6,8
11 stycznia 2020 - Sobota - od godz. 13:00
ul. Hirszfelda 5,7
ul. Hirszfelda 9,11
13 stycznia 2020 - Poniedziałek - od godz. 15:00
ul. Hirszfelda 13,17
ul. Nałkowskiej 1,3,5,7
14 stycznia 2020 - Wtorek - od godz. 15:00
ul. Nałkowskiej 9,11,13,15,17
ul. Nałkowskiej 19,23,25
15 stycznia 2020 - Środa - od godz. 15:00
ul. Nałkowskiej 27,29,31
ul. Nałkowskiej 33,35,37
16 stycznia 2020 Czwartek - od godz. 15:00
ul. Nałkowskiej 4,6,8,10
ul. Nałkowskiej 12,14,16,18
17 stycznia 2020 - Piątek - od godz. 15:00
ul. Nałkowskiej 20,22,24,26
ul.: Chopina, Łączyńskiego i Topolowa
18 stycznia 2020 - Sobota - od godz. 13:00
ul. Nałkowskiej 28,30
ul. Nałkowskiej 32,34
20 stycznia 2020 - Poniedziałek - od godz. 15:00
ul. Nałkowskiej 36,38
ul. Nałkowskiej 40
21 stycznia 2020 - Wtorek - od godz. 15:00
ul. Długa 57,59,61,63
ul. Długa 65,67,69,71
22 stycznia 2020 - Środa - od godz. 15:00
ul. Długa 73,75,77
ul. Długa 79,81,83
23 stycznia 2020 Czwartek - od godz. 15:00
ul. Długa 85,87,89
ul. Długa 91,93,95
24 stycznia 2020 - Piątek - od godz. 15:00
ul. Długa 97,99,101
ul. Makuszyńskiego 1,3,5,7,9
25 stycznia 2020 - Sobota - od godz. 13:00
ul. Makuszyńskiego 11,13,15,17,19
ul. Makuszyńskiego 21,23,25,27,29
27 stycznia 2020 - Poniedziałek - od godz. 15:00
ul. Makuszyńskiego 31,33,35,37
ul. Makuszyńskiego 2,4,6
28 stycznia 2020 - Wtorek - od godz. 15:00
ul. Makuszyńskiego 8,10,12
ul. Teligi
29 stycznia 2020 - Środa - od godz. 15:00
ul. Wyszyńskiego - numery parzyste oraz ul. Gałczyńskiego
ul. Wyszyńskiego - numery nieparzyste
1 lutego 2020 - Sobota - od godz. 13:00
DODATKOWA KOLĘDA - według zgłoszeń indywidualnych
Parafia św. Anny w Wałbrzychu - Szczawienko
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu - Stary Zdrój
Wizyta duszpasterska (kolęda) w sobotę (28 grudnia), od godz. 13:00, Armii Krajowej 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7B, 8, 8B, od godz. 13:00
w niedzielę (29.12) Przywodna od godz. 14:00; i kolęda na życzenie, poza kolejnością od godz. 15:30 – zgłoszenia w zakrystii po Mszy św. (również i na inne terminy);
- w poniedziałek (30.12) Armii Krajowej 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13A, 14, 15 od godz. 15:00;
- w czwartek (2.01) Armii Krajowej: 17, 18, 19, 20, 24, 24A, 24B, 26, 26A, 26B, 26D, 26E, 27, 27A, Armii Krajowej: 29, 31, 33, 37, 39, 39A, 41, 41A, 43, 43A, 45, 47 (nieparzyste) od godz. 15:00;
- w piątek (3.01): Armii Krajowej: 51A, 53, 53A, 55, 55A, 57, 59 (nieparzyste), Armii Krajowej: 63, 63A, 65A, 71, 73, 75 (nieparzyste) od godz. 15:00;
- w sobotę (4.01): Armii Krajowej: 77, 79, 81, 83, 83A, 85 (nieparzyste), Armii Krajowej: 28, 32, 34, 38, 38A, 40, 42, 42B, 44 (parzyste) od godz. 13:00;
- we wtorek (7.01) od godz. 15:00: Armii Krajowej 46, 54, 54A, 58, 58A, 60 60A, 62, 64A, 64B, 66, 68, 72 (parzyste);
- w środę (8.01) od godz. 15:00: Giserska 2 do 40;
- w czwartek (9.01) od godz. 15:00: B. Chrobrego 38B, 40B, 43, 44A, 44B, 46A, 46B, 47, 48B, 49, 50B, 51, 52; Reja 2; Br. Śniadeckich
- w piątek (10.01) od godz. 15:00: Parkowa 1, 3, 5, 7, 10, 11, 17;
- w sobotę (11.01) od godz. 13:00: Parkowa 19, 21, 23; Marconiego; Pocztowa 1;
Parafia św. Barbary - Stary Zdrój
Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie o godz. 15.00, w sobotę o godz. 12.00, zaś w niedzielę o godz. 14.00.
Program wizyt na bieżący tydzień:
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Wałbrzychu - Poniatów
Parafia św. Józefa Oblubieńca w Wałbrzychu - Sobięcin
Czwartek
02.01.2020 r. od godz. 15.30
- ul. Kolejarska
- ul. Wschodnia, Średnia.
Piątek
03.01.2020 r. od godz. 15.30
- 1 Maja 74 – 92
- 1 Maja 65 - 75
Sobota
04.01.2020 r. od godz. 14.00
- Św. Barbary, 1 Maja 94 – 98
- Antka Kochanka (obecnie Gwarków), 1 Maja 77 - 81
07.01. – 11.01.2020 r.
Wtorek, 07.01.2020 r. od godz. 15.30
- ul. II Armii
- ul. Szymanowskiego
Środa, 08.01.2020 r. od godz. 15.30
- ul. 1 Maja 83 – 95
- ul. 1 Maja 106 – 136, ul. E. Plater
Czwartek, 09.01.2020r. od godz. 15.30
- ul. Puszkina
- ul. Krasickiego, ul. Lipowa
Piątek, 10.01.2020 r. od godz. 15.30
- ul. 1 Maja 99-151
- ul. 1 Maja 138 – 146
Sobota, 11.01.2020 r. od godz. 15.30
- ul. Sportowa, ul. Grottgera, ul. Św. Józefa
- ul. 1 Maja 148 - 156
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu - Podzamcze
02.01 |
CZWARTEK |
POSELSKA 1,3,5,7,9,11,13, 15,17,19 |
04.01 |
SOBOTA |
POSELSKA 21,23 JANA PAWŁA 2,4,6,8,10,12, 14,16,18,20,22 KASZTELAŃSKA 2,3,4,6 |
07.01 |
Wtorek |
KASZTELAŃSKA 8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38 |
08.01 |
Środa |
KASZTELAŃSKA 40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60, 62,64,66,68 |
09.01 |
Czwartek |
KASZTELAŃSKA 70,72,74,76,78,80,82,84 |
10.01 |
Piątek |
KASZTELAŃSKA 86,88 GRODZKA 22,24,26,28,30 |
11.02 |
Sobota |
GRODZKA 32,34,36,38,40,42,44,46,48 |
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Wałbrzychu - Podzamcze - brak danych
Parafia św. Maksymiliana Kolbego - Gaj - brak danych
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wałbrzychu - Nowe Miasto - brak danych
Parafia Świętego Józefa Robotnika - brak danych
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu - Podgórze, Gliniki - brak danych
Zobacz też:
Wałbrzych: Kolęda 2019 w parafiach [TERMINARZ]
KOLĘDA. O CZYM ROZMAWIAĆ, ILE DAĆ W KOPERCIE?
KOŚCIELNA I KUCHARKA PO KOLĘDZIE... BO KSIĄDZ BYŁ CHORY
oprac. i fot. ELW
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj