Plan wizyt duszpasterskich – Kolęda 2019 rozpoczął się tuż po Bożym Narodzeniu. Sprawdziliśmy najbliższe terminy w wałbrzyskich parafiach.

PARAFIA ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW w Śródmieściu

4.01.2019 piątek
rozpoczęcie: 15:30 - Piłsudskiego, Kunickiego, św. Jadwigi, pl. Tuwima,

5.01.2019 sobota rozpoczęcie: 15:00 - Słowackiego, Limanowskiego, Rycerska, Kilińskiego,

 07.01.2019 poniedziałek - rozpoczęcie: 15:30 - 1 – go Maja (1 – 20b), 1 – go Maja (23 – 41), Kasztanowa,

08.01.2019 wtorek -  rozpoczęcie: 15:30 - Wajdy, Zajączka, Kościuszki, Garbarska, Niska, Wąska

09.01.2019 środa  - rozpoczęcie: 15:30 - Konopnickiej ( od 9 – do końca (chyba 19), Konopnickiej (1 – 8), Dworcowa i  Przemysłowa

10.01.2019 czwartek - rozpoczęcie: 15:30 - Pługa, Nowy Świat, Mała, Aleja Wyzwolenia (1 – 19 – nieparzyste)

11.01.2019 piątek - rozpoczęcie: 15:30 - Dmowskiego (10 – do końca – parzyste), Dmowskiego (nieparzyste + od 2 do 8 – parzyste), Aleja Wyzwolenia (2 – 28 – parzyste)

12.01.2019 sobota - rozpoczęcie: 15:00 - Aleja Wyzwolenia (25 – 59 – nieparzyste), Aleja Wyzwolenia (32 – 54- parzyste), Chrobrego

13.01.2019 niedziela - Rozpoczęcie: 15:00 - Brzechwy (1-10), Brzechwy (11 – 15), Schmidta.



Parafia Św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej - Biały Kamień

Piątek 4. stycznia – ul. Piaskowa, ul. Ludowa 1, 1a, 1e, 1f – 15 i 19 – 21 od godz. 15.30

Sobota 5. stycznia – ul. Ludowa, Kraka od godz. 9.00

Poniedziałek 7. stycznia – ul. Piasta 1 – 14 i 47, 47a-g od godz. 15.30

Wtorek 8. stycznia – ul. Piasta 15 – 53, Wiejska 2, 3a, b, c od godz. 15.30

Środa 9. stycznia – ul. Wiejska od godz. 15.30

Czwartek 10. stycznia – ul. Wańkowicza, Bukowa, Bohaterów Getta, Grabowskiej 1-6, 30 od godz. 15.30

Piątek 11. stycznia – ul. Grabowskiej 14-21, 35-41, 73 od godz. 15.30

Sobota 12. stycznia – ul. Grabowskiej 23-33, 43-61 od godz. 9.00

Poniedziałek 14. stycznia – ul. Reja, Andersa 2-30f (nry parzyste) od godz. 15.30

Wtorek 15. stycznia – ul. Jasna, Andersa 9-65b (nry nieparzyste), 32-60 (nry parzyste) od godz. 15.30

Środa 16. stycznia – ul. Andersa 62-112a (nry parzyste), 69-83 (nry nieparzyste) od godz. 15.30

Czwartek 17. stycznia – ul. Andersa 114-132 (nry parzyste), 85-139 (nry nieparzyste) od godz. 15.30

Piątek 18. stycznia – ul. Andersa 141-187 (nry nieparzyste), 134-188 (nry parzyste) od godz. 15.30

Sobota 19. stycznia – ul. 3-go Maja, Ruchu Oporu, Brygady Górniczej, Piękna od godz. 9.00

Sobota 19. stycznia – Kolęda dodatkowa od godz. 18.00 – adresy zgłaszamy w zakrystii bądź telefonicznie.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu - Piaskowa Góra

4 stycznia 2019 r. piątek
ul. Broniewskiego (numery nieparzyste) 1 – 63

5 stycznia 2019 r. sobota
ul. Broniewskiego (numery parzyste) 2 – 14

7 stycznia 2019 r. poniedziałek
ul. Krasińskiego (numery nieparzyste)

8 stycznia 2019 r. wtorek
ul. Krasińskiego (numery parzyste)

9 stycznia 2019 r. środa
ul. Mieszka I (numery parzyste) 2 – 12 i (numery nieparzyste) 1 – 87

10 stycznia 2019 r. czwartek
ul. Mieszka I (numery parzyste) 14 – 44

11 stycznia 2019 r. piątek
ul. Westerplatte

12 stycznia 2019 r. sobota
ul. Tysiąclecia

14 stycznia 2019 r. poniedziałek
ul. Piętnastolecia

15 stycznia 2019 r. wtorek
ul. Długosza

16 stycznia 2019 r. środa
ul. Szlifierska

17 stycznia 2019 r. czwartek
ul. Sokołowskiego, Judyma i Pasteura

18 stycznia 2019 r. piątek
ul. Orłowicza

19 stycznia 2019 r. sobota
ul. Boya Żeleńskiego

21 stycznia 2019 r. poniedziałek
ul. Grota Roweckiego

22 stycznia 2019 r. wtorek
ul. Porcelanowa

23 stycznia 2019 r. środa
ul. Prymasa Wyszyńskiego (numery nieparzyste) 1 – 79

24 stycznia 2019 r. czwartek
ul. Prymasa Wyszyńskiego (numery parzyste) 2 – 108 e

25 stycznia 2019 r. piątek
ul. Wrocławska (numery parzyste) 2 – 26 i (numery nieparzyste) 1 – 17 oraz ul. Piotrowskiego

26 stycznia 2019 r. sobota
ul. Wrocławska (numery nieparzyste) 19 – 49 oraz na życzenie

Kolęda będzie się rozpoczynała od poniedziałku do piątku o godz. 16.00, a w soboty o godz. 14.00



Rzymskokatolicka Parafia Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika w Wałbrzychu - Piaskowa Góra


04 stycznia 2019 piątek od 15:00 Makuszyńskiego 1,3,5,7,9 Makuszyńskiego 11,13,15,17,19
05 stycznia 2019 sobota od 13:00 Makuszyńskiego,21,23,25,27,29 Makuszyńskiego 31,33,35,37
07 stycznia 2019 poniedziałek od 15:00 Makuszyńskiego 2,4,6
Makuszyńskiego 8,10,12
08 stycznia 2019 wtorek od 15:00 Długa 57,59,61,63 Długa 65,67,69,71
09 stycznia 2019 środa od 15:00 Długa 73,75,77 Długa 79,81,83
10 stycznia 2019 czwartek od 15:00 Długa 85,87,89 Długa 91,93,95
11 stycznia 2019 piątek od 15:00 Długa 97,99,101
Nałkowskiej 1,3,5,7
12 stycznia 2019 sobota od 13:00 Nałkowskiej 9,11,13,15,17 Nałkowskiej 19,23,25,27,29,31
14 stycznia 2019 poniedziałek od 15:00 Nałkowskiej 33,35,37 Nałkowskiej 4,6,8,10
15 stycznia 2019 wtorek od 15:00 Nałkowskiej 12,14,16,18 Nałkowskiej 20,22,24,26
16 stycznia 2019 środa od 15:00 Nałkowskiej 28,30 Nałkowskiej 32,34
17 stycznia 2019 czwartek od 15:00 Nałkowskiej 36,38,40
Hirszfelda 5,7
18 stycznia 2019 piątek od 15:00 Hirszfelda 9,11 Broniewskiego 16,18,20,22,24
19 stycznia 2019 sobota od 13:00 Hirszfelda 2,4,6,8 Hirszfelda 13,17
21 stycznia 2019 poniedziałek od 15:00 Broniewskiego 28,30 Broniewskiego 32,34,36,38,40
22 stycznia 2019 wtorek od 15:00 Broniewskiego 42,44,46, 48,50 Broniewskiego 52,54,56,58
23 stycznia 2019 środa od 15:00 Broniewskiego 60,62,64 Broniewskiego 65,67
24 stycznia 2019 czwartek od 15:00 Broniewskiego 69,71 Broniewskiego 73,75
25 stycznia 2019 piątek od 15:00 Broniewskiego 77, 79 Broniewskiego 81,87
26 stycznia 2019 sobota od 13:00 Broniewskiego 89,91,93,95 Broniewskiego 97,99,101,103,105
28 stycznia 2019 poniedziałek   KOLĘDA DODATKOWA 


Parafia św. Anny w Wałbrzychu - Szczawienko





Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu - Stary Zdrój

w piątek (4.01) od godz. 15:00: 11 Listopada 1 do 8;
w sobotę (5.01) od godz. 13:00: 11 Listopada 11 do 21;



Parafia św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu - Podgórze






Parafia św. Józefa Oblubieńca w Wałbrzychu - Sobięcin

04.01.2019 r.

-piątek-

 

15.30

 

Kani (1-9; 10 i 12)

 

05.01.2019 r.

-sobota-

 14.00

Rynkowa



Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu - Podzamcze

04.01

PIĄTEK

FORTECZNA parzyste:2,4,6,8,10,12,14,

nieparzyste: 13,15,17,19,21,23

05.01

SOBOTA

FORTECZNA parzyste:16,18, 20,22,24,26,28,30

nieparzyste: 25,27




Parafia Świętej Rodziny w Wałbrzychu - Biały Kamień


2019-01-04 Piątek
16:00 ul. Bema od 23 do 43 numery nieparzyste
       od 2 do 8 numery parzyste
2019-01-05 Sobota
16:00 ul. Bema od 45 do 69 numery nieparzyste
       od 10 do 20 numery parzyste
2019-01-07 Poniedziałek
16:00 ul. Bema od 22 do 32 numery parzyste
ul. Osiedle Robotnicze cała
2019-01-08 Wtorek
16:00 ul. Bema od 71 do 89e numery nieparzyste
       od 36 do 50 numery parzyste
2019-01-09 Środa
16:00 ul. Bema od 91 do 109 numery nieparzyste
       od 52 do 60a numery parzyste
ul. Korczaka cała
2019-01-10 Czwartek
16:00 ul. Prosta cała
2019-01-11 Piątek
16:00 ul. Sudecka cała
ul. Obrońców Pokoju od 2 do 32 numery parzyste
2019-01-12 Sobota
16:00 ul. żołnierska cała
ul. Obrońców Pokoju od 1 do 31 numery nieparzyste



oprac. ELW