Jak podaje jeden z profili społecznościowych poświęconych osobom zaginionym, sprawa jest pilna, może być zagrożone zdrowie i życie mężczyzny. Nie ma z nim kontaktu od dwóch tygodni, może ktoś go widział?


Jak informuje profil Gdziekolwiek jesteś, Mirosław Pronżyński, lat 58, mieszkaniec Stronia Śląskiego, 8 listopada trafił do jednego z wałbrzyskich szpitali, gdzie odmówił niestety leczenia i opuścił placówkę. Mógł być widziany w Wałbrzychu i na terenie Kotliny Kłodzkiej.

- Ustalono, że kilka dni później został wylegitymowany w Kłodzku. Niestety od 8 listopada nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Pan Mirosław powinien przyjmować leki ratujące mu życie, których przy sobie nie ma. W imieniu zrozpaczonej rodziny proszę o Waszą pomoc w poszukiwaniach i udostępnianie ogłoszenia - piszą administratorzy profilu.RYSOPIS

- Wzrost około 180 cm.
- Włosy i zarost ciemne, szpakowate.
- Oczy niebieskie.
- Szczupłej budowy ciała.
- Widoczne zmiany skórne na dłoniach i szyi spowodowane łuszczycą.
- Ubrany był w brązowe materiałowe spodnie, biało-czarny sweter i brązowe, skórzane półbuty i czarną czapkę.

Zaginiony nie posiada przy sobie telefonu telefonu, posiada natomiast dowód osobisty.


Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 lub z dyżurnym Komisariatu Policji w Lądku Zdroju pod numerem telefonu +48 47 875 26 12.
Opr. MS
Foto użyczone: Profil społecznościowy Gdziekolwiek jesteś, Zaginieni Przed Laty