Oskarżeni o pobicia, kradzieże i oszustwa są poszukiwani przez policję w Wałbrzychu i regionie. Widzieliście ich?


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poszukują Waldemara Kijanki, Tomasza Czeluśniaka, Jarzego Jurkowskiego oraz Marty Rogozińskiej. Trzech mężczyzn i kobieta to przestępcy ścigani przez sąd listami gończymi - mają odbyć kary pozbawienia wolności.
Wałbrzyscy funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym pod numerem telefonu: 74 842-02-13 lub pod numer alarmowym Policji 997. Policja zapewnia anonimowość.

Waldemar Kijanka – poszukiwany za udział w pobiciu.Tomasz Czeluśniak – poszukiwany za niestosowanie do zakazu sądowego.Jerzy Jurkowski – poszukiwany za doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem.Marta Rogozińska -  poszukiwana za doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem oraz oszustwo bankowe.

Natomiast policjanci z Wydziału Kryminalnego bielawskiego komisariatu poszukują Andrzeja Krupowicza, Krystiana Żołnierka, i Katarzyny Sobolewskiej. Osoby te ścigane są listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie, również celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanych:

1. Andrzej Krupowicz lat 35, poszukiwany za udział w bójce lub pobiciu,


2. Krystian Żołnierek lat 36, poszukiwany za kradzież,


3. Katarzyna Sobolewska lat 29, poszukiwana za kradzież,o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Bielawa pod numerem telefonu 748334211. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Opr. MS
Foto użyczone: KMP Wałbrzych, KPP Dzierżoniów