Do zderzenia i zmiażdżenia trzech samochodów osobowych doszło 8 października tuż przed południem na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu, a w godzinach wieczornych trzy auta zderzyły się na Nowym Julianowie (Orkana - Strzegomska). Wszystko przez brawurę 20-latków.

AKTUALIZACJA

Nowy Julianów - godz. 15.43


Policja zanotowała: 23-letni kierujący samochodem marki Peugeot w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Volkswagen Polo przez 43-letniego mieszkańca Środy Śląskiej, który następnie siłą bezwładności uderzył w jadące w przeciwnym kierunku pojazd Opel Vivaro, kierowany przez 52-latka. W wyniku zdarzenia kierujący VW Polo został zabrany do szpitala. Jak stwierdzili policjanci, uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek, zatrzymano dokumenty pojazdów biorących w min udział.

Akcja strażaków trwała do 17.50.


fot. użyczone przez Czytelnika

11 listopada - godz. 11.37
Zgodnie z relacją policyjną: Sprawca zdarzenia, 22-latek, jechał Nissanem Pirmerą i w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym Nissanem Quest kierowanym przez 46-latka z Gorzowa Wielkopolskiego. Ten zaś siła bezwładności uderzył w stojący pojazd marki Hundai kierowany przez 50-latka. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili:
- 22-latka z Nissana (kierowca),
- 50-latka (kierowca)
- oraz pasażerów Nissana Promery (19-letnia kobieta i 2-letnie dziecko)
- pies 46-latka z Nissana trafił do schroniska.

W akcji ratowniczej brały udział 4 zastępy strażackie. Na szczęście sprzęt nie był potrzebny. Akcja strażaków trwała do 14.22.
8 października 2019

Trzy samochody osobowe zderzyły się na ul. 11 Listopada na Starym Zdroju. - Cztery osoby trafiły do szpitala, na czas utrudnień związanych z akcją ul. 11 Listopada jest nieprzejezdna, wprowadzone zostały objazdy ul. Batorego - mówi Magdalena Korościk z KMP w Wałbrzychu.

Na miejscu pracuje policja i straż pożarna, strażacy mieli w pogotowiu sprzęt hydrauliczny by ze wraków wydostać pasażerów. Droga jest zablokowana, policja wprowadziła objazdy. Zobaczcie zdjęcia z tego zdarzenia.

Zdarzenia drogowe w ostatnich dniach:
WYPADEK MOTOROWERZYSTY I W REGIONIE TEŻ KOLIZJA [FOTO]
POLICJA: ZDERZENIE Z KARETKĄ POGOTOWIA (FOTO)
WAŁBRZYCH: NOCNA KRAKSA NA UL. UCZNIOWSKIEJ (FOTO)
STARY ZDRÓJ: BARDZO BLISKIE SPOTKANIE Z AUTOBUSEM (FOTO)
SZCZAWNO-ZDRÓJ: GNAŁ Z DZIEWCZYNĄ AUTEM I DACHOWAŁ (FOTO)
KOLEJNY WYPADEK I WYJĄTKOWA AKCJA POLICJI [FOTO]
POLICJA: WYPADKI, W TYM ŚMIERTELNY - I CO POTRAFIĄ PIJANI? (FOTO)
WAŁBRZYCH, REGION: KOSZMARNY DZIEŃ NA DROGACH (FOTO)

Boguszów:
Boguszów-Gorce: Kolizja na ul. Krakowskiej [FOTO]
Uwaga! Zdarzenie drogowe pomiędzy Boguszowem a Gorcami [FOTO]
Zderzenie czołowe między Boguszowem a Gorcami. 4 osoby ranne [FOTO]
PLAGA ZDARZEŃ DROGOWYCH W WAŁBRZYCHU I REGIONIE (FOTO)
FUNKCJONARIUSZ POLICJI WJECHAŁ DO ROWU. ZBADANO GO ALKOMATEM


ELW
Dziękujemy za sygnał naszej Czytelniczce - Pani Monice.
Zdjęcia JK i użyczone przez Czytelnika