Przekazana do wałbrzyskiego sztabu WOŚP kwota 4180 zł - stanowi całkowity dochód z reklam zamieszczonych w 8 numerze tygodnika "WieszCo", w tym reklamy portalu "Wałbrzych Dla Was". Graliśmy z Wami i relacjonowaliśmy wydarzenia tegorocznego, rekordowego finału.

Choć w wałbrzyskim sztabie WOŚP wciąż jeszcze trwa liczenie zebranych datków, a licytacje internetowe trwają nadal, to już wiadomo, że tegoroczna zbiórka okaże się rekordowa. Już 12 stycznia 2020, późnym wieczorem wałbrzyscy harcerze ogłosili, że podczas zbiórki ulicznej i licytacji zebrano ponad 171 tysięcy, czyli przebito ubiegłoroczny rekord 161 tys. zł.  
Tymczasem do tegorocznej puli pieniędzy zebranych w Wałbrzychu "Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej"dołączono solidny datek w kwocie 4180 zł - stanowiący całkowity dochód z reklam zamieszczonych w 8 numerze tygodnika "WieszCo", w tym reklamy portalu "Wałbrzych Dla Was".


Kwotę tę, w imieniu grupy medialnej pani Beata Burdek przekazała do sztabu WOŚP Dorocie Turzańskiej z Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej im. hm. Alojzego Ciasnochy. - Jako Szefowa Sztabu też dziękuję wszystkim za pomoc. Za rok stawiamy nowy cel - 200 000 dla WOŚP od Wałbrzycha. DAMY RADĘ! - zapowiada zadowolona z wyniku tegorocznej zbiórki Dorota Turzańska.


Przypominamy nasze materiały dziennikarskie i zdjęciowe na temat WOŚP 2020:
WOŚP 2020: WAŁBRZYSZANIE POBILI REKORD!
WOŚP 2020 WAŁBRZYCH: FINAŁ Z REKORDOWYM ZŁOTYM SERDUSZKIEM! [ZDJĘCIA]
WOŚP 2020 WAŁBRZYCH: POLICJA CZUWA, ALE BĄDŹCIE CZUJNI
WAŁBRZYCH WOŚP 2020: PREZYDENT Z PUSZKĄ NA PIASKOWEJ GÓRZE (FOTO)
WAŁBRZYCH I REGION: IMPREZY W WEEKEND 10-12 STYCZNIA I WOŚP
WAŁBRZYCH WOŚP 2020: FINAŁOWE ATRAKCJE CZEKAJĄ (PROGRAM)
WOŚP 2020 WAŁBRZYCH: LICYTACJE, KONCERTY, WYDARZENIA I FELGI

WOŚP 2020 BOGUSZÓW-GORCE: DNI IMPREZ I 2 ZŁOTE SERDUSZKA (PROGRAM)
WOŚP 2020: SZCZAWNO-ZDRÓJ ZAPRASZA NA KONCERT I LICYTACJEELW
fot. R. Burdek