Od soboty, 10 listopada, zmienia się rozkład jednej linii autobusowej, a do 11 listopada potrwa przerwa w działaniu usługi bankowej umożliwiającej doładowanie e-karty przez internet.

Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM informuje, że w odpowiedzi na wnioski mieszkańców od 10 listopada 2019 roku zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 10. Nowy rozkład jazdy pojawił się już na przystankach oraz na internetowym rozkładzie jazdy.

Użytkownicy Wałbrzyskiej E-KARTY, będący klientami banków BNP Paribas, Millenium, Eurobanku i Raiffeisen moją mieć problem z płatnością elektroniczną za doładowanie wałbrzyskiej e-karty do godzin wieczornych 11 listopada.

- BNP Paribas przeprowadzi fuzję operacyjną z systemami byłego banku Raiffeisen – w związku z czym systemy BNP, w tym bankowość internetowa, będą w tym czasie niedostępne. Na czas wyżej wymienionych prac, płatność kanałem BNP w panelu Tpay również będzie niedostępna - zaznacza ZDKiUM na swojej stronie.
  W związku z fuzją banków z panelu transakcyjnego zniknie kanał Raiffeisen. Natomiast bank Millenium oficjalnie przeprowadzi fuzję operacyjną z systemami Eurobanku – w związku z czym z Panelu Transakcyjnego Tpay zniknie kanał Eurobanku.
W związku z planowanymi pracami nad połączeniem systemów banku Millennium i Eurobanku do późnych godzin wieczornych 11 listopada (poniedziałek), niedostępna będzie usługa PayByLink. Od tego momentu klienci Eurobanku będą mogli swobodnie korzystać z systemów Millenium.

Doładowanie e-karty możliwe jest natomiast stacjonarnie w czynnych punktach ZDKiUM.

oprac. i fot. ELW