Dziś, 6 września, tuż po godz. 9 na drodze wojewódzkiej pomiędzy Boguszowem a Gorcami doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu trwają działania służb. Z uwagi na brak pobocza prowadzone i roboty drogowe do czasu zakończenia pracy policji występują utrudnienia.

Na ul. Kamieniogórskiej doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Wskutek niezachowania bezpiecznego odstępu doszło do najechania na siebie dwóch samochodów - czarnego seata w granatowe audi. Jak to się stało? Podczas prowadzonych robót drogowych osoba kierująca ruchem wskazała kierowcom konieczność zatrzymania się, jeden z nich posłuchał, ale drugi nie i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. - Sprawcą jest kierujący seatem 24-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc, poszkodowana w zdarzeniu została 43-letnia kobieta - kierowca audi. Kobieta została odwieziona do szpitala - mówi Marcin Świeży, oficer prasowy KMP w Wałbrzychu. Policja zatrzymała dowód rejestracyjny seata, po przebadaniu poszkodowanej będzie wiadomo, jak zakwalifikować to zdarzenia.        
Na miejscu obecne były dwa zastępy z PSP w Wałbrzychu oraz OSP Boguszów, a także policja i pogotowie. - Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zajęli się odłączeniem akumulatorów oraz neutralizacją wycieków płynów eksploatacyjnych - zaznacza Emil Stroisz, naczelnik OSP Boguszów. Działania strażaków trwały około godziny. 

Zobacz też:
Zderzenie czołowe między Boguszowem a Gorcami. 4 osoby ranne [FOTO]
Dachował między Boguszowem a Gorcami. Uwaga utrudnienia! [FOTO]


Elżbieta Węgrzyn
fot. JK (2), Użyczone przez OSP Boguszów (2)