Korki na Armii Krajowej i utrudnienia... a wszystko przez kolejne zdarzenie drogowe z udziałem samochody osobowego i motocyklisty. Motocyklista trafił do szpitala.

- Przejeżdżałem naprzeciwko byłej zajezdni na Armii Krajowej i doszło tam przed godz. 15 do wypadku. Karetka zabierała motocyklistę, na miejscu były dwie straże. Wiem, że motocyklista zatrzymał się przed pasami i auto w niego uderzyło. Cała Piaskowa Góra i Wrocławska zakorkowana - informuje nasz Czytelnik.

Zapytaliśmy o to zdarzenie policji, zdarzenie miało miejsce ok. 200 metrów dalej niż to tragiczne w skutkach - wczorajsze. Zgodnie ze wstępną relacją mundurowych motocyklista przystanął przed przejście dla pieszych i został potrącony przez stojący za nim samochód. - Kierujący motocyklem yamaha zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a kierujący samochodem renault 60-latek nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył motocykla - mówi Marcin Świeży, oficer prasowy KM KMP w Wałbrzychu. Wstępne informacje wskazują na to, że prowadzący motocykl trafił do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń.

oprac. ELW