Okazuje się, że również w słoneczną pogodę w Wałbrzychu nie brak groźnych zdarzeń na drodze. Przykładem jest wydarzenie ze skrzyżowania ul. 1 Maja z Kasztanową, do którego doszło 5 sierpnia przed godz. 15.- Wskutek nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu kierowca Citroena uderzył w bok prawidłowo jadącego Audi - mówi Marcin Świeży, oficer prasowy KMP w Wałbrzychu.  Obydwaj kierowcy byli mieszkańcami Wałbrzycha i każdy z nich musi teraz zaplanować naprawę uszkodzonego samochodu. Dodatkowo sprawca dostał jeszcze od funkcjonariuszy drogówki mandat w wysokości 500 zł. 
Na szczęście nikomu nic się nie stało, nie było również wycieków ani pożaru, więc interwencja strażaków nie była potrzebna. Policja apeluje ponownie o rozwagę, jazdę uważną oraz o to, by kierowcy nie jeździli na pamięć.

Pośpiech i brawura ostatnich dni zebrała ogromne żniwo.
Przypominamy zdarzenia drogowe tego tygodnia:

W poniedziałek i wtorek 3 i 4 sierpnia mieliśmy wypadki i kolizje w mieście i powiecie: Wałbrzych: 5 samochodów rozbitych przy Piastów Śląskich - AKTUALIZACJA [FOTO], Wałbrzych i Jedlina: szaleństwo na drogach, wypadek za wypadkiem (FOTO).

Do poważnego zdarzenia doszło również w regionie w miejscowości Bartoszówek, a także przy wyjeździe z Głuszycy w kierunku Kłodzka. Ciekawym sposobem przejazdu przez rondo zabłysnął też kierowca samochodu dostawczego - Wałbrzych i region: plagi wypadków ciąg dalszy (FOTO)Elżbieta Węgrzyn