Do kolejnego wyglądającego bardzo poważnie wypadku drogowego doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Moniuszki w Wałbrzychu. Dwie osoby poszkodowane. Czy to ta piękna pogoda tak działa?


Zaczęło się w piątek:WYPADEK NA UCZNIOWSKIEJ - 2 OSOBY W SZPITALU (FOTO). Potem była niedziela: SZCZAWIENKO: KOLIZJA PRZY DYSTRYBUTORZE. MOGŁA BYĆ KATASTROFA..., a następnie poniedziałek: SZCZAWNO-ZDRÓJ: SAMOCHÓD ŚCIĄŁ LATARNIĘ NA SZCZAWIEŃSKIEJ (FOTO). Wcześniej, około godziny 16:00 na ul. Strzegomskiej zderzyły się cztery pojazdy. 30-letni mieszkaniec Ząbkowic Śląskich nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i kierowanym przez siebie samochodem najechał na jego tył. Powstał efekt domina i uszkodzone zostały jeszcze dwa kolejne jadące przed sprawcą auta.Tymczasem dzisiaj, 16 września, przed godziną 8:00 na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Moniuszki doszło do kolejnego wypadku, w którym na szczęście niegroźnie ucierpiały dwie osoby. 47-letnia kobieta wyjeżdżając samochodem osobowym z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu innym pojazdem główną drogą 25-latkowi.W związku z tym łańcuszkiem zdarzeń drogowych kolejny raz funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.


- Do końca lata jeszcze tylko tydzień. Pamiętajmy, aby z ładnej pogody i wolnego czasu korzystać w sposób nie zagrażający innym uczestnikom ruchu. Poza przepisami ważny jest oczywiście także zdrowy rozsądek. Zawsze miejmy na uwadze bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych osób -
przypominają mundurowi.A wcześniej też nie lepiej:
WAŁBRZYCH: ZDERZENIE AUT DOSTAWCZYCH I AKCJA Z NIETRZEŹWĄ (FOTO)
WAŁBRZYCH: LATAJĄCY RENAULT NA UL. ŚWIDNICKIEJ (FOTO, AKTUALIZACJA)

POLICJA: ŚCIĄŁ SŁUP ENERGETYCZNY, WYSIADŁ Z AUTA I UCIEKŁ (FOTO)
WAŁBRZYCH REGION: ŚMIERTELNA OFIARA ZDERZENIA 2 AUT I CIĘŻARÓWKI
ZDERZENIE DWÓCH AUT OSOBOWYCH I CIĘŻARÓWKI, WEZWANO LPR (FOTO)


Opr. MS
Foto użyczone: KMP Wałbrzych