Pisaliśmy już o potrąceniu starszej kobiety w Świdnicy, rodzina wyznaczyła nagrodę i prezentuje nagranie z kamery przejeżdżającego obok auta. Samochód sprawcy odjechał w stronę ul. Wałbrzyskiej, ma znak charakterystyczny, czy ktoś go rozpoznaje? Prezentujemy film wraz z komentarzem.


W dalszym ciągu trwają poszukiwania sprawcy potrącenia, do jakiego doszło w Świdnicy. Pisaliśmy o nim: POLICJA: POTRĄCONA 68-LATKA, POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE WYPADKU.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy pod nadzorem tamtejszej Prokuratury Rejonowej prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 13 listopada około godz. 19:45 na skrzyżowaniu ul. Niecałej i Głowackiego. Kierowca o nieustalonej tożsamości samochodem osobowym koloru ciemnego nieznanej marki potrącił przechodzącą prawidłowo przez pasy kobietę, w wyniku czego doznała ona obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni, po czym uciekł ulicą Głowackiego w kierunku ul. Wałbrzyskiej. Oto nagranie z wypadku udostępnione przez świadka i wzbogacone o komentarz dotyczący auta: 
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Świdnicy, ul. Jagiellońska 23 p. 315 lub o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem policji prowadzącym postępowanie - tel. 74 858 22 76, lub z sekretariatem 74 858 22 61, lub o przekazywanie informacji pod numerem alarmowym 112. 

Za wskazanie sprawcy lub pomoc w jego ujęciu jest wyznaczona nagroda o wysokości 5000 zł. Kontakt pod numerem telefonu 669 419 415 lub joanna_gadzinska@op.pl.


Przypominamy:

3 grudnia: NOWE MIASTO: DWOJE DZIECI POTRĄCONYCH, JEDNO W SZPITALUOpr. MS
Foto: screen z filmu udostępnianego przez rodzinę poszkodowanej