23-latka okradła swoich bliskich w Małopolsce i ukrywała się u konkubenta w Boguszowie-Gorcach. Jednak Policja ją znalazła i odzyskała 40 tysięcy złotych oraz blisko 14 tysięcy euro.

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach odzyskali skradzioną w Sidzinie (woj. małopolskie) gotówkę w kwocie 40 tysięcy złotych oraz blisko 14 tysięcy euro. Dzięki współpracy z policjantami Komisariatu Policji w Jordanowie boguszowscy funkcjonariusze zatrzymali w ubiegłym tygodniu podejrzaną w tej sprawie 23-letnią kobietę, która podczas czynności procesowych przyznała się do kradzieży pieniędzy.

Do kradzieży doszło na początku czerwca. Komisariat Policji w Jordanowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży znacznej ilości pieniędzy, w walucie polskiej i euro, z jednego z domów w Sidzinie. Policjanci ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć osoba z rodziny, która w okresie, w którym doszło do kradzieży wyjechała i nie można się z niż było skontaktować. Zgodnie z ustaleniami śledczych okazało się, że sprawczyni kradzieży przebywa na terenie powiatu wałbrzyskiego u swojego partnera. Dlatego też w ramach współpracy zwrócono się do Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach o zatrzymanie kobiety i przeszukania zajmowanych przez nią pomieszczeń.

Ujęta kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Zobacz też:
PRZESTĘPCZA PARA UKRYWAŁA SIĘ W CICHEJ STANCJI
POLICJA: POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZA ROZBÓJ
POLICJA: ONA NARKOTYKI, ON LIST GOŃCZY
POBILI BEJSBOLEM, ZDOBYLI ŁUP ZA 5 ZŁ
POLICJA WAŁBRZYCH: JEDEN NASTOLATEK JAK 12 ROZBÓJNIKÓW

POLICJA: GRASOWALI OJCIEC Z SYNEM


KMP Wałbrzych, Policja Jordanów
ELW