Mężczyzna planował przejść z jednej miejscowości do drugiej - może zasłabł po drodze? Czy ktoś go widział?


Uwaga! Policjanci wałbrzyskiej komendy poszukują zaginionego 39-letniego Krzysztofa Twardowskiego. Panują niesprzyjające warunki pogodowe, a życie ludzkie jest najważniejsze, dlatego zwracają się z apelem do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania 39-latka.
Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że 39-letni Krzysztof Twardowski nie ma stałego miejsca zamieszkania i prowadził koczowniczy tryb życia. 6 stycznia tego roku ostatni raz widziany był przez rodzinę w Gostkowie, skąd miał udać się do Chwaliszowa. Do momentu zgłoszenia faktu policjantom nie skontaktował się z nikim z rodziny.

Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, jest średniej postury ciała, ma brązowe oczy. W chwili zaginięcia był ubrany w ciemną czapkę z daszkiem i kurtkę koloru niebieskiego i miał ze sobą plecak koloru czarnego. Posiadał również telefon komórkowy - który jest już nieaktywny - oraz dowód osobisty.

Wszystkich mających informacje, o tym gdzie zaginiony może przebywać lub mogących pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60 lub 47 87 51 423).


Służbom zgłaszać też należy jeśli zobaczymy osoby wychłodzone, którym grozi zamarznięcie. 

Przypominamy też listę instytucji w Wałbrzychu, w których mogą znaleźć wsparcie osoby bezdomne: Wałbrzych: Bezdomni, ale nie zostali zapomniani


Opr. MS
Foto użyczone: KMP Wałbrzych