Wałbrzyska policja apeluje do mieszkańców miasta i okolic, którzy posiadają w samochodach kamery rejestrujące jazdę, o sprawdzenie swoich nagrań. Dlaczego?


- Dlatego, że być może przestępcy, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniami do bankomatów w Jedlinie-Zdroju oraz Boguszowie-Gorcach zostali zarejestrowani przez przejeżdżające pojazdy, a państwa materiał wideo pomoże nam ich zidentyfikować - proszą wałbrzyscy policjanci.

O sprawdzenie swoich nagrań są proszeni ci, którzy przejeżdżali przez ul. Piastowską w Jedlinie-Zdroju w nocy z 26 na 27 sierpnia w okolicy budynku nr 3 lub przez ul. Traugutta w Boguszowie-Gorcach w nocy z 27 na 28 sierpnia w okolicy budynku nr 12A, a także pobliskimi ulicami. Być może któraś kamera zarejestrowała sprawców usiłowania kradzieży z włamaniami do bankomatów.


Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców tych dwóch zdarzeń można kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 lub telefonicznie u dyżurnego jednostki (74) 842-03-60, a także poprzez numer alarmowy 112. Zostaną one dokładnie sprawdzone i przeanalizowane przez wałbrzyskich funkcjonariuszy.


O tych wydarzeniach pisaliśmy:
KOLEJNE WŁAMANIE DO BANKOMATU! POLICJA SZUKA SPRAWCÓW
Zuchwałe włamanie do bankomatu?

Czytaj też:
Policja: uważajcie na bankomaty - mogą Was okraść!Opr. MS
Foto: ilustracyjne