Dopiero co pisaliśmy o damskim bokserze, który swoją partnerkę przemocą rozbierał i fotografował, a już trafił się kolejny przypadek - tym razem brutala z problemami finansowymi.

1 lipca policja w Kamiennej Górze dowiedziała się o zdarzeniu w jednym z kantorów na terenie miasta. Mężczyzna używając przemocy w stosunku do kobiety usiłował wyrwać jej pieniądze, które trzymała w ręku, popychał ją i szarpał za jej odzież wierzchnią. Co istotne, był to były partner pracownicy kantoru.

Funkcjonariusze zatrzymali 41 – latka jeszcze na miejscu zdarzenia. Został osadzony do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Kryminalni, na podstawie zebranego materiału dowodowego, przedstawili mu dwa zarzuty dotyczące usiłowania dokonania rozboju na swojej 40 – letniej partnerce oraz kradzieży 1 tys. zł, do której doszło kilka dni wcześniej. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia w tej sprawie.

Policjanci odzyskali skradzione pieniądze, a prokurator zastosował wobec 41 – latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, do którego musi się stosować dwa razy w tygodniu, a także zakazu kontaktowania się i zbliżania do swojej byłej partnerki na odległość nie mniejszą niż 100 metrów. Mężczyzna został zwolniony, a o jego karze łącznej zadecyduje teraz sąd.

Relacje z byłymi partnerami bywają trudne...
GROZIŁ JEJ, A POTEM POWALIŁ, ROZEBRAŁ I...
ZOBACZYŁ BYŁĄ PARTNERKĘ NA ULICY I ZACZĄŁ DUSIĆ
WAŁBRZYCH: NIE DAWAŁ ŻYĆ SWOJEJ KONKUBENTCE
PODPALIŁ DOM, W KTÓRYM MIESZKA JEGO BYŁA I DZIECI
POLICJA WAŁBRZYCH: JEDEN POBIŁ BYŁĄ PARTNERKĘ, INNI ZNAJOMEGO
POLICJA WAŁBRZYCH: PLAGA DAMSKICH BOKSERÓW?
NOWE MIASTO: ROMANS Z GROŹBAMI I NATRĘTNYM BYŁYM W TLE

ODWIEDZIŁ SWOJĄ BYŁĄ I ZAKŁUŁ NOŻEM

PODZAMCZE: ZAZDROSNY O SWOJĄ BYŁĄ UŻYŁ NOŻA
UGODZIŁ NOŻEM SWOJĄ DZIEWCZYNĘ. PRZYSZEDŁ, ŻEBY ZABIĆ?
CHCIAŁ WYSADZIĆ BUDYNEK RAZEM Z RODZINĄ
ROZTRZASKAŁ GŁOWĘ SWOJEJ PARTNERCE
ŚMIERĆ PODCZAS DOMOWEJ AWANTURY


KPP Kamienna Góra
oprac. ELW