Policja poszukuje: złodziei, którzy wyczyścili garaż; kierowcy, który potrącił poszkodowanego, a wcześniej uderzył w jego auto. Sprawcy uszkodzenia samochodu poszukuje też pan Maciej.


Bolków - weszli i wynieśli

Policjanci Komisariatu Policji w Bolkowie prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do garażu, do którego doszło w tym mieście. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby widoczne na zdjęciach lub posiadają wiedzę na temat zdarzenia, proszeni są o pilny kontakt.


W środę 8 sierpnia 2018 r. w Bolkowie na ul. Jeleniogórskiej odnotowano włamanie do garażu, z którego skradziono agregat prądotwórczy, sprzęt spawalniczy oraz elektronarzędzia o łącznej wartości 15800 zł. O dokonanie tego przestępstwa podejrzane są osoby, których wizerunek opublikowany został na załączonych zdjęciach.


Wszystkich, którzy posiadają wiedzę na temat okoliczności zdarzenia lub rozpoznają wizerunki przedstawionych osób, funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Bolkowie ewentualnie Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, lub kontakt telefoniczny pod numerami: 76 726 22 00, 75 741 52 00 oraz numerem alarmowym 997.


Dzierżoniów: potrącił mężczyznę i uciekł


26 października około godziny 20:15 w Dzierżoniowie na osiedlu Różanym przy bloku numer 18 doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący czerwonym pojazdem, najprawdopodobniej marki Volkswagen Polo, lub Seat Cordoba, na numerach DDZ, uderzył w samochód marki Skoda. Gdy właściciel uszkodzonego pojazdu próbował zatrzymać odjeżdżający samochód, został potrącony, natomiast sprawca zbiegł.

Policja apeluje, aby świadkowie tego zdarzenia stawili się na Komendzie Powiatowej Policji w Dzierżoniowie lub nawiązali kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem (074) 832-22-47, ewentualnie Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo Śledczego nr: (074) 832-22-40.


Świdnica - wjechał w auto i również uciekł


30 października w godzinach porannych na skrzyżowaniu również doszło do kolizji z udziałem dwóch aut. Trwają próby ustalenia sprawcy, ponieważ ten zbiegł z miejsca zdarzenia. - 30 października około godziny 7:30 w Świdnicy na skrzyżowaniu ulic Niecałej z Jałowcową (koło Alibi i sklepu motoryzacyjnego) doszło do kolizji drogowej. SPRAWCA miał w sobie tyle odwagi, że wymuszając pierwszeństwo uciekł z miejsca zdarzenia, jedyne informacje, jakie udało się ustalić to to, że to złoty VW PASSAT COMBI, ma uszkodzoną prawą stronę samochodu w okolicach przednich drzwi - informuje na swoim profilu społecznościowym pan Maciej poszukujący sprawiedliwości. Wszystkich posiadających informacje na temat kolizji prosi o kontakt tu: KONTAKT KOLIZJA.

Opr. MS
Foto: użyczone - KPP Jawor