Policja poszukuje trzech mężczyzn i prosi o informacje na ich temat.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego bielawskiego komisariatu poszukują: Tomasza Bąka, Krzysztofa Radomego oraz Andrzeja Kowalskiego. Osoby te ścigane są listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanych:

1. Bąk Tomasz, lat 33 (Uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej lub innej osoby i przez to narażanie jej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych),
2. Radomy Krzysztof, lat 27 (Zabór pojazdu mechanicznego w celu krótkotrwałego użycia - typ podstawowy),3. Kowalski Andrzej, lat 47 (Niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu zajmowania stanowiska, wykonywania zawodu, prowadzenia działalności lub prowadzenia pojazdów albo nie wykonywanie zarządzenia sądu o ogłoszeniu orzeczenia w sposób w nim przewidziany),Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu poszukiwanych proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Bielawa pod numerem telefonu 74 832 40 58 lub dyżurnym 74 832 40 30. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

https://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/p/dzierzoniow/porady/prawa_i_obowiazki/formularz_kryminalny


Opr. MS
Foto użyczone: KPP Dzierżoniów