Ofiarą gniewu 27-latka z Kamiennej Góry padły witryny sklepu z butami. To była zemsta... Młody człowiek ma z tym sklepem na pieńku od początku stycznia.

Kamiennogórska Policja interweniowała nocą 24 stycznia i zatrzymała sprawcę zniszczenia mienia, mającej miejsce w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego Kamiennej Góry. Sprawca wybił witryny sklepowe dokonując zniszczeń na kwotę kilkunastu tysięcy złotych.

27-latek na widok policjantów zaczął uciekać. Okazało się, że unikał Policji nie tylko z uwagi na swoje nocne "dokonania". Kamiennogórzanin  był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Miał trafić do Aresztu Śledczego n.in. za zniszczenie mienia, w nocy z 4 na 5 stycznia, których dopuścił się w tym samym sklepie. Zatrzymany tej nocy w tym samym sklepie wybił większość szyb witryny wystawowej sklepu. Mężczyzna przyznał się do winy wyjaśniając, że działał z chęci zemsty.

Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Trafił do Aresztu Śledczego nim w obuwniczym kolejny raz wymienili witryny.

Polecamy też:
ZEMSTA STARSZEJ PANI
ZEMSTA KOSZTUJE 20 TYS. ZŁ ZA POBICIE, 400 ZŁ ZA PODPALENIE
ROMKI SKATOWAŁY NASTOLATKĘ

oprac. ELW
KPP Kamienna Góra
zdjęcie ilustracyjne