Wałbrzyszanki walczą o miano najpiękniejszej Dolnoślązaczki. Ubiegają się o tytuł w konkursie piękności w naszym województwie - Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020! Zobaczcie zdjęcia półfinalistek z naszego miasta i regionu.


Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. Ponad 181 kandydatek z całego województwa zostało podzielone na dwie kategorie. O tytuł Miss Dolnego Śląska ubiega się 115 kandydatek z roczniak 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Dolnego Śląska ubiegaj się 66 kandydatek z rocznika 2002-2006.

Wśród nich są dziewczęta z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego. Oto one.W galerii do tekstu znalazły się dziewczęta i panie z Wałbrzycha i pięciu powiatów regionu.


Co dalej w konkursie?

Pod koniec czerwca na kandydatki czekają nagrania w studio fotograficznym na terenie Wrocławia. Nagrane prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali finałowej. Oczywiście osoby śledzące konkurs i kibicujące swoim faworytkom będą mogły zobaczyć, ponieważ materiały zostaną również udostępnione w social mediach konkursu oraz przekazane partnerom medialnym.

Oprócz tradycyjnego głosowania jury kandydatki mogą uzyskać awans przez trwające głosowanie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie http://missdolnegoslaska.pl/glosowanie-sms/. Dzięki temu głosowaniu po 2 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.
oprac. ELW
Materiały - Organizatorzy konkursu Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Śląska Nastolatek