Wałbrzyszanki i mieszkanki regionu walczą o miano najpiękniejszej Dolnoślązaczki. Ubiegają się o tytuły w konkursie piękności w naszym województwie - Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020! Zobaczcie film półfinalistek z naszego miasta i regionu. Może wśród nich będą finalistki?

Oto półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020 w nowej odsłonie, tym razem wideo prezentacji. To już ostatni etap przed wyłonieniem finalistek tegorocznej edycji konkursu, która wyjątkowo odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu.

Teraz nie lada wyzwanie czeka jury, które na podstawie nagrań i wcześniejszych zdjęć musi wyłonić pretendentki do tytułu najpiękniejszej Dolnoślązaczki. Finalistki konkursu poznamy około 6 sierpnia. Przypominamy ich wizerunki - Półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020 [FOTO] - w galerii do tekstu znalazły się dziewczęta i panie z Wałbrzycha i pięciu powiatów regionu.


Wszyscy zainteresowani konkursem mogą je również zobaczyć na specjalnie przygotowanych wideo prezentacjach filmowych:

Natalia Kraczek - Głuszyca (walczy o tytuł Miss Nastolatek 2020)
Nikola Milke - Wałbrzych (walczy o tytuł Miss Dolnego Śląska 2020)
Ewelina Krajewska - Wałbrzych (walczy o tytuł Miss Dolnego Śląska 2020)

Przypomnijmy, że konkurs Miss Dolnego Śląska odbywa się w ramach konkursu Miss Polski, który nieprzerwanie od 31 lat wyłania co roku najpiękniejszą Polkę. Transmisja gali finałowej Miss Polski co roku można oglądać w telewizji Polsat. Konkurs ten jest obecnie jedynym konkursem piękności na terenie województwa Dolnośląskiego!
oprac. ELW
Materiały - Organizatorzy konkursu Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Śląska Nastolatek