Jedną z nagród zarówno w pierwszym jak i drugim konkursie jest pobyt w kompleksie Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie. A na zwycięskie pary czeka m.in. kolacja we dwoje, sesja zdjęciowa i możliwość spędzenia czasu w tym magicznym i komfortowym miejscu z atrakcjami.

Nieskalana przyroda, piękne plenery, majestatyczne góry i wyjątkowa, inspirująca atmosfera - oto powody, dla których warto odwiedzić nasze wyjątkowe apartamenty w Szklarskiej Porębie - tak opisują to miejsce odwiedzający je goście. Czeka tu na nich dziewięć ekskluzywnych willi nawiązujących do fenomenu Doliny Siedmiu Domów - części Szklarskiej Poręby zamieszkiwanej przez środowiska artystyczne, które ściągały tutaj od końca XIX wieku, przyczyniając się do kierunku rozwoju miasta i jego niezwykłego klimatu. O legendzie doliny i jej związkach z walecznymi Wikingami pisaliśmy już (WIKINGOWIE W KARKONOSZACH, CZYLI LEGENDA O DOLINIE SIEDMIU DOMÓW).

Każda z willi Norweskiej Doliny ma swój niepowtarzalny charakter i akcenty. Wszystkie są zaprojektowane w stylu tradycyjnej architektury norweskiej, przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, z naciskiem na materiały naturalne, rozwiązania ekologiczne i energooszczędne. Wille posiadają podziemne garaże i windy. Teren jest ogrodzony i monitorowany.


Na gości czeka znana z niestereotypowych rozwiązań i wyśmienitej kuchni restauracja, a także kompleks konferencyjny i rozbudowane wellness, czyli cześć rozrywkowo-rekreacyjna z basenem, saunami i biczami wodnymi. Do tego kręgielnia i sala zabaw dla dzieci. Kto ceni komfort, piękno i spokój będzie się tu czuł jak u siebie. To ciekawe z uwagi na swoją stylistykę oraz klimat miejsce odwiedzali goście z całego świata. Wielu wraca tu i kolejny raz wystawia mu doskonałe rekomendacje. Wśród polecających Norweską dolinę jest m.in. Marek Niedźwiecki, Krystyna Czubówna, Jerzy Kryszak, a także wielu sportowców i ludzi show businessu.


...Ludzie to rodzaj ssaków naczelnych z rodziny człowiekowatych. W życiu dojrzałych osobników nadchodzi taki moment… Sprawdźcie sami, co na nadejście „TYCH” momentów poleca Krystyna Czubówna.
Swój apartament w Norweskiej Dolinie ma Mistrz Świata w kolarstwie szosowym - Michał Kwiatkowski. Biegowym Ambasadorem kompleksu jest Jacek MEZO Mejer. Tutaj też swoją trasę koncertową "Ułamek tarcia"  2016 zakończył oficjalnie zespół KALIBER 44. Kompleks uczestniczy w wielu akcjach Miasta Szklarska Poręba, Stowarzyszenia Bieg Piastów oraz E-Kantor Falubaz Zielona Góra.


oprac. ELW
fot. użyczone, grafika RB