lokator

Oceniono 0 raz(y) 0

Pożar komina na ul.Psie Pole w Wałbrzychu to pośrednia wina kominiarzy z zakładu Kominiarskiego w Wałbrzychu przy ul,Psie Pole 7, gdyż kominiarze z tego zakładu boją się wchodzić na dach aby wyczyścić kominy. Czyżby mili lęk wysokości. U nich czyszczenie polega na wybraniu sadzy z otworów w piwnicy i to nie wszystkich jak lokator jest w pracy,to kominiarz nie przyjdzie np.wieczorem. Efekt: jaka usługa takie skutki. A po zaleceniach Straży Pożarnej dodatkowa usługa czyszczenia ale za dodatkową opłatą. Czysty zysk dla Firmy. !!!!

lokator

Oceniono 0 raz(y) 0

Wiele takich przypadków to własnie zasługa żle wykonywanych usług kominiarskich, bo przychodzi kominiarz do budfynku wyWiele takich przypadków to wina złych usług kominiarskich. Przychodzi kominiarz do budynku,wyciąga sadze z otworów w piwnicy i to nie wszystkich,bo np. lokator jest w pracy i nie ma dostępu do jego piwnicy,więc nie czyści.Na dach kominiarz nie wejdzie bo uważa, ze nie ma takiej potrzeby, Niesumienność kominiarzy z Zakładu na ul.Psie Pole jest znana, im chodzi tylko o podpis,ze usługa została wykonana ale jaka to już nie ważne. Skutki takiego czyszczenia kominów są jakie są. Jak wykonana usługa taki efekt. A w póżniejszych zaleceniach Straży Pożarnej wykonają to co wcześniej nie zrobili ale za dodatkową zapłatą. Przecież to czysty zysk dla Zakładu Kominiarskiego z Wałbrzycha przy ul.Psie Pole 7.

kuba

Oceniono 0 raz(y) 0

Przepraszam bardzo. Budynki gminne pod zarządem Admu-u kontrolują kominarze. Sam wzywałem bo jest pełno sadzy w przewodzie ale dowiedziałem się że to żaden problem i że nie zostanie oczyszczone! ..Artykuł sugeruje że pożary pojawiają się w prywatnych przewodach w prywatnych domkach lub w blokach w których gmina nie ma udziału. Niech gmina weźmie odpowiedzialność za swoje budynki i swoich pracowników.

xyz

Oceniono 0 raz(y) 0

Kominiarze przez niektórych zarządców budynków wzywani są czasem wielokrotnie. I bez skutku. Kominiarz przyjdzie, popatrzy, uzna że nie trzeba czyścić i wystawi rachunek. Niestety to w Wałbrzychu bardzo częsta praktyka. A komin jaki oblepiony sadzą był tak nadal jest.