Pozostał tydzień do zakończenia przyjmowania zgłoszeń kandydatek do tytułu najpiękniejszej Dolnoślązaczki 2020 roku. Dotychczas swoje zgłoszenia przysłało ponad 700 dorosłych pań i nastolatek. Wśród już zakwalifikowanych półfinalistek są wałbrzyszanki i mieszkanka Głuszycy!

MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2020

Miss Dolnego Śląska to wydarzenie, które promuje nie tylko piękno pod każdą postacią. Równie istotne są: wiedza, nauka, dobre wychowanie i rozpowszechnianie niezwykle bogatej kultury regionu. Dzięki temu konkurs wyznacza pewne trendy oraz pokazuje to, co najpiękniejsze i najlepsze w mijającym roku.

Tradycją konkursów regionalnych w ramach Miss Polski było, że regionalne Miss znaliśmy do końca maja każdego roku. Wydarzenia w Polsce i na świecie związane z pandemią koronawirusa zmusiły nas do zmiany planów organizacji konkursu, co spowodowało że nowe Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska poznamy po zbliżających się wakacjach.

Tydzień przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń odnotowaliśmy ponad 700 zgłoszeń kandydatek do tytułu najpiękniejszej Dolnoślązaczki 2020 roku. W związku ze zmianą harmonogramu konkursu wszystkie kandydatki zainteresowane udziałem mogą jeszcze do końca maja wysłać swoje zgłoszenie.

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/


Wymagania dla kandydatek:

- wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) - do tytułu Miss Nastolatek
- wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) - do tytułu Miss

- wzrost +167 cm
- stan cywilny panna
- obywatelstwo polskie


PÓŁFINAŁ MISS DOLNEGO ŚLĄSKA

Półfinał Miss Dolnego Śląska planowany jest na przełomie czerwca i lipca, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się on w formie dotąd niespotykaną w konkursach miss. Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i zadbaniem o zdrowie uczestniczek konkursu mamy w planach realizację w innej formie, która zostanie udostępniony w kanałach social media. Na tej podstawie jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć wszystkie uczestniczki konkursu.

Wśród tegorocznych finalistek mamy dwie mieszkanki Wałbrzycha:

Miss Dolnego Śląska - półfinalistki

Ewelina Krajewska - Wałbrzychoraz

Nikola Milke

Miss Nastolatek 2020 - półfinalistka


Natalia Kraczek - Głuszyca


oprac. ELW
Materiały - Organizatorzy konkursu Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Śląska Nastolatek