Zmiany w rozkładzie na linii 31A wchodzą w życie już w najbliższą niedzielę. Zaplanowano nowe kursy i nowy przystanek początkowy.

- Od 9 grudnia jeździmy na linii 31A do Wałbrzycha przez Świebodzice z większą częstotliwością i z przystanku na pl. Grunwaldzkim pod Jonatanem. W autobusie będzie też czynny biletomat do płatności bezgotówkowych - zapowiadają przedstawiciele MPK Świdnica, operatora linii 31A na trasie Świdnica - Świebodzice - Wałbrzych. To już trzeci rozkład jazdy tej jesieni, każdy kolejny jest coraz bardziej rozbudowany.

Przewoźnik ze Świdnicy 8 września uruchomił regularną linię autobusową 31A z początkowymi pięcioma kursami dziennie, a w drugiej połowie października liczbę połączeń zwiększono trzykrotnie. We wszystkich niskopodłogowych autobusach obsługujących tę linię można zapłacić za przejazd bezgotówkowo - przy użyciu karty. Transakcję można przeprowadzić dzięki kasownikom zbliżeniowo.
Dodatkowo, dziś - czyli 6 grudnia na pasażerów autobusów MPK Świdnica czaka słodka niespodzianka od Mikołaja. - Był u nas już dzisiaj i zostawił 30 kilogramów "Michałków". W dzień św. Mikołaja, we wszystkich naszych autobusach - szkolnych i liniowych - na pasażerów, tych grzecznych, czekają cukierki - informowali w mediach społecznościowych przedstawiciele przewoźnika.

Według takiego rozkładu autobusy będą kursować od 9 grudnia 2018.
Przeczytajcie też:
LINIA 31A: WIĘCEJ KURSÓW, PRZYSTANEK I PUNKT SPRZEDAŻY [ROZKŁAD]

LINIA 31A STARTUJE - ZNAMY SZCZEGÓŁY!
RUSZA NOWA LINA 31A: ŚWIDNICA - WAŁBRZYCH [ROZKŁAD]
CZY POWRÓCI POŁĄCZENIE ŚWIDNICA - WAŁBRZYCH?

oprac. i fot. ELW