26 i 27 maja Dni Wałbrzycha 2017 i do tego w Aqua Zdroju. Ale o tym już pisaliśmy. Są jednak zmiany w katalogu wykonawców, którzy wystąpią podczas wieczornych koncertów. Nasza redakcja objęła imprezę patronatem medialnym.

Zamiana gwiazdy
- Drodzy fani! Musieliśmy szybko zmienić plany. Z pewnością zaprosimy LemONa do Wałbrzycha, w innym terminie - informują organizatorzy imprezy z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Artysta nie może nas odwiedzić podczas święta miasta bo występuje w Operze Leśnej w Sopocie na Top Trendy.

W jego miejsce wystąpi Oceana.
Święto miasta na stadionie przy ul. Ratuszowej rozruszają zatem: Perfect, Oceana, Dawid Kwiatkowski, SILENTlive, Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” oraz laureaci konkursu "Wałbrzych ma Talent".
Co jeszcze zaplanowano w ramach Dni Wałbrzycha? Zagrają: "Letnia scena Eska" i "Wawa Live".
Na wszystkie koncerty wstęp wolny.


Rekord dla Wałbrzycha
Będziemy bić także rekord Guinessa w śpiewaniu hymnu Polski - na Dni Wałbrzycha przeniesiono zapowiadany przez nas event wspólnego śpiewania hymnu.
Przeczytaj też więcej o tej inicjatywie:
WAŁBRZYSZANIE POBIJĄ REKORD?
WAŁBRZYCH POBIJE REKORD POLSKI?


Co nas czeka dodatkowo?
Ponad 120 metrów kwadratowych sceny, potężne telebimy, najnowocześniejsze systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe. Ekstra lunapark, konkursy, występy uczestników WST, smaczne jadło. Dodatkowo w sobotę w ramach Dnia Dziecka specjalne atrakcje dla milusińskich, m.in. na wesoło będzie się można zasłuchać w twórczości Brzechwy.

Przeczytaj też:
KTO ZAGRA NA MAJOWYCH DNIACH WAŁBRZYCHA?
AQUA-ZDRÓJ: BĘDĄ ATRAKCYJNE IMPREZY W 2017 ROKU
DNI WAŁBRZYCHA WIOSNĄ CZY WE WRZEŚNIU?

oprac. i fot. Elżbieta Węgrzyn
fot. grupy LemON - oficjalna strona zespołu