Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM informuje, że po zakończeniu obchodów ”Dni Wałbrzycha” w dniach 26-27 maja uruchomione zostaną specjalne kursy, aby odwieźć uczestników na niżej wymienionych trasach.


Odjazdy z ulicy Ratuszowej zaplanowane zostały na godzinę 23:00, na trasach obowiązywać będą wszystkie przystanki. Jednocześnie ZDKiUM informuje, że w dniach trwania imprezy przystanek końcowy i początkowy linii 10 i 18 przesunięty zostanie z ul. Ratuszowej na ul. Andersa.


Trasy:

Pojazd nr 1, (oznakowanie: Szczawienko - Podzamcze/przez Szczawno-Zdrój)

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Białego Kamienia, ulicami: Andersa, Solicka, Kolejowa, Skłodowskiej, Plac Wolności, Sienkiewicza, Gałczyńskiego, Łączyńskiego, Wieniawskiego, Podwale (na około), De Gaulle'a, Wrocławska – do pętli na Szczawienku.

Pojazd nr 2, (oznakowanie Podzamcze przez Piaskową Górę)

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Chrobrego, Kolejowa, Armii Krajowej, Wrocławska, Główna, Długa, Wieniawskiego, Podwale (na około) do przystanku Wieniawskiego – Senatorska.

Pojazd nr 3, (oznakowanie Rusinowa przez Nowe Miasto)

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Piłsudskiego, 11 Listopada, Bystrzycka (pętla Rusinowa) – Bystrzycka – Świdnicka do przystanku Niepodległości (Sikorskiego).

Pojazd nr 4, (oznakowanie Glinik Stary przez Podgórze)

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Mickiewicza, Niepodległości, Wałbrzyska do pętli na Gliniku Starym.

Pojazd nr 5, (oznakowanie Sobięcin)

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Sikorskiego, 1 Maja, Kosteckiego, Barbusse'a, Kresowa, 1 Maja do przystanku 1 Maja – Krasickiego.

Czytaj też:
DNI WAŁBRZYCHA 2017 - ZNAMY PROGRAM IMPREZY

Opr. Magdalena Sakowska
Foto: Elżbieta Węgrzyn