Poszukiwania 30-latki, której zaginięcie kilka dni temu zgłosiła najbliższa rodzina, zostają odwołanie. Kobieta odnalazła się. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach dziękują mieszkańcom za każdy sygnał w tej sprawie.

O zaginięciu pisaliśmy:


Ta kobieta ostatni raz widziana była przez rodzinę miesiąc temu i do dzisiaj nie nawiązała z nią kontaktu. Policjanci z komisariatu w Boguszowie-Gorcach poszukują zaginionej 30-letniej mieszkanki Witkowa.

30-letnia mieszkanka pobliskiego Witkowa 12 czerwca 2020 roku około godziny 15:00 odwiedziła rodzinę mieszkającą w Boguszowie-Gorcach i do tej chwili nie nawiązała z nią kontaktu.
Policja prosiła wszystkich, którzy mają informację, o tym gdzie zaginiona może przebywać lub mogą pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach przy ul. Głównej 32a (tel. 47 87-57-120), bądź w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87-51-360).


Opr. MS
Foto: Elżbieta Węgrzyn