Niestety, 35-letni kierowca BMW nie przeżył tego wypadku, a czteroosobowa rodzina z Wałbrzycha, która jechała Skodą, z obrażeniami trafiła do szpitala. Nadal trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia, ale widok tak zmiażdżonego samochodu pozostanie w pamięci służb ratowniczych. Uważajcie zatem - noga z gazu. Zobaczcie zdjęcia z wczorajszego wypadku.

AKTUALIZACJA

35-letni wałbrzyszanin, kierowca osobowego BMW, niestety nie przeżył tego tragicznego zdarzenia na drodze. Różnych - mniej lub bardziej poważnych - obrażeń doznały cztery osoby z rodziny podróżującej Skodą, w tym 13-letnie dziecko.

Policja nadal bada okoliczności tego tragicznego zdarzenia, poszukiwani są też jego świadkowie. - Apelujemy do kierowców, by podczas pięknej pogody zachowali czujność i ostrożność podczas prowadzenia pojazdów - uczula Marcin Świeży, oficer prasowy KMP w Wałbrzychu. W słoneczne dni kierowcy są bardziej skłonni do brawury i przekraczania prędkości, niech ten tragiczny wypadek będzie przestrogą, jaką tragedią na drodze może się skończyć chwila nieuwagi. 


3 czerwca, godz. 14.07


Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś, 3 czerwca, na ul. Orkana w Wałbrzychu. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego by pomóc poszkodowanym opuścić rozbite samochody. Akcja ratunkowa trwa. Ulica Orkana jest zablokowana. Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku.

Około godz. 13.30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - marki BMW i Skody. Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej, ratownicy medyczni oraz policja. Cztery osoby podróżujące Skodą przewieziono do szpitala, mężczyzna kierujący BMW - mieszkaniec Wałbrzycha - był zakleszczony w rozbitym samochodzie. Przody samochodów są całkowicie zgniecione.
- Policja ustala szczegóły tego zdarzenia, na miejscu trwają czynności mające wyjaśnić okoliczności wypadku - wyjaśnia Marcin Świeży.

 
Elżbieta Węgrzyn
fot. JK