| Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza, Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu
26 maja 2019 - wybory do Parlamentu Europejskiego
Dziś, 26 maja, w Polsce będziemy wybierać w 13 okręgach przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Obywatele głosujący w Polsce dokonają wyboru 52 spośród łącznej liczby 705 eurodeputowanych. Będą to czwarte wybory do PE od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Nasz okręg ma nr 12 i obejmuje województwa dolnośląskie oraz opolskie. W wyborach startuje w nim 60 kandydatów, którzy reprezentują 6 komitetów wyborczych. W województwach dolnośląskim i opolskim uprawionych do głosowania jest 3 076 963 obywateli. W Wałbrzychu 26 maja głosy przyjmuje 61 Obwodowych Komisji Wyborczych.
Poniższy film zawiera instrukcję Państwowej Komisji Wyborczej o tym, jak głosować:
Prezentujemy listę Obwodowych Komisji Wyborczych w Wałbrzychu wraz z informacją o ich obwodach.
W trzeciej rubryce informacja o tym, czy lokal jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.
1 | Rada Wspólnoty Samorządowej "Lubiechów", ul. Wilcza 12/1, 58-306 Wałbrzych | Typ obwodu: Stały | nie | ULICE: Jeździecka, Lisia, Łowiecka, Piastów Śląskich, Wilcza |
2 | Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia", ul. Wrocławska 169, 58-306 Wałbrzych | Stały | tak | Aleja Gen. Charlesa de Gaulle’a ULICE: Azaliowa, Jaworowa, Lubiechowska, Makowa, Wincentego Witosa, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Szymona Fabiana, Jurija Gagarina, Jeżynowa, Kamienna, Klonowa, Książańska, Kwiatowa, Łączna, Nowa, Henryka Wieniawskiego od nr 1 do nr 6 (numeracja kolejna), Zakole, Zdrojowa, Uczniowska |
3 | Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia", ul. Wrocławska 169, 58-306 Wałbrzych | Stały | tak | PLAC Joachima Lelewela ULICE: Joachima Lelewela, Ogrodowa, Pogodna, Robotnicza, Rzeczna, Stacyjna, Traktorzystów, Wesoła, Wrocławska od nr 60 do końca (parzyste) i od nr 83 do końca (nieparzyste) |
4 | Przedszkole Samorządowe Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Specjalnymi Filia przy ul. Sosnowej, ul. Sosnowa 25a, 58-307 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Beskidzka, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Grzybowa, Mariana Jachimowicza, Władysława Orkana, Orzechowa, Osiedle Stare, Rodziny Burczykowskich, Sadowa, Sosnowa, Villardczyków, Warszawska, Wiśniowa, Zielona |
5 | Zespół Szkół Nr 4, ul. Alfreda Sokołowskiego 75, 58-309 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Tadeusza Boya Żeleńskiego, Władysława Broniewskiego od nr 1 do nr 33 (nieparzyste), Dr. Judyma, Obrońców Westerplatte, Dr. Mieczysława Orłowicza, Luisa Pasteura, Alfreda Sokołowskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 23 do nr 71 (nieparzyste) i od nr 38 do nr 108 (parzyste) |
6 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Ludwika Hirszfelda 1, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Ludwika Zamenhofa ULICE: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego , Ludwika Hirszfelda, Janusza Kusocińskiego, Zofii Nałkowskiej, Kornela Makuszyńskiego, Leonida Teligi, Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 73 do końca (nieparzyste) i od nr 108a do końca (parzyste) |
7 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Ludwika Hirszfelda 1, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Władysława Broniewskiego od nr 35 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do końca (parzyste), Długa od nr 41 do końca (nieparzyste) i od nr 4 do końca (parzyste) Topolowa od nr 16 do końca (numeracja kolejna), Leona Wyczółkowskiego |
8 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Główna 2, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Główna, Zygmunta Krasińskiego, Tadeusza Gajcego |
9 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Ksawerego Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Ksawerego Dunikowskiego, Czesława Miłosza, Piotra Michałowskiego |
10 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Ksawerego Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Józefa Chełmońskiego, Długa nr 1, 2 i od nr 3 do nr 39 (nieparzyste), Jacka Malczewskiego |
11 | Zespół Szkół Muzycznych, ul. Piętnastolecia 24, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Mieszka I, Piętnastolecia, Tysiąclecia |
12 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Główna 2, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Cypriana Kamila Norwida, Odlewnicza, Proletariacka, Prostopadła, Przelotowa, Tadeusza Różewicza, Środkowa, Wrocławska od nr 38 do nr 58 (parzyste) i od nr 73 do nr 81 (nieparzyste) |
13 | MOPS-filia, ul. Grota-Roweckiego 3, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Jana Długosza, Porcelanowa, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Szlifierska, Wrocławska od nr 14 do nr 28a (parzyste) i od nr 15 do nr 59 (nieparzyste), Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 21a (nieparzyste) i od nr 2 do nr 36 (parzyste) |
14 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICA: Blankowa |
15 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICA: Basztowa od nr 17 do końca (nieparzyste) i od nr 24 do końca (parzyste) |
16 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ALEJA Podwale ULICE: Basztowa od nr 1 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 22 (parzyste), Hetmańska |
17 | Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka”, ul. Grodzka 13, 58-316 Wałbrzych | Stały | nie | ULICA: Grodzka od nr 1 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste) |
18 | Zespół Żłobków Samorządowych nr 2, ul. Kasztelańska 7, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Grodzka od nr 42 do końca (parzyste), Kasztelańska od nr 1 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do nr 46 oraz od nr 72 do 82 (parzyste) |
19 | Zespół Żłobków Samorządowych nr 2, ul. Kasztelańska 7, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICA: Husarska, Jana Pawła II, Kasztelańska od nr 48 do nr 70 oraz od nr 84 do końca (parzyste) , Poselska, Równoległa, Topolowa od nr 1 do nr 15 (numeracja kolejna), Henryka Wieniawskiego nr 39, 41, 84 |
20 | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Forteczna od nr 1 do nr 35b (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40a (parzyste) |
21 | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Forteczna od nr 42 do nr 60a (parzyste), Senatorska od nr 1 do nr 48 (numeracja kolejna), Henryka Wieniawskiego od nr 7 do nr 35 (numeracja kolejna) |
22 | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Forteczna od nr 37 do końca (nieparzyste) i od nr 62 do końca (parzyste), Palisadowa od nr 72 do końca (parzyste) i od nr 81 do końca (nieparzyste), Senatorska od nr 50 do końca (numeracja kolejna) |
23 | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICA: Palisadowa od nr 1 do 79 (nieparzyste) i od nr 2 do 70 (parzyste) |
24 | Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 78, 58-302 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Armii Krajowej od nr 51 do końca (numeracja kolejna), Braci Śniadeckich, Giserska, Głogowska, Legnicka, Romana Piotrowskiego, Wrocławska od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (parzyste) |
25 | Rada Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój", ul. Armii Krajowej 37, 58-302 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Armii Krajowej od nr 1 do nr 50 (numeracja kolejna), Stefana Batorego od nr 43 do końca (numeracja kolejna), Kujawska, 11 Listopada od nr 1 do nr 33 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 30 (parzyste), Guglielmo Marconiego, Gustawa Morcinka, Parkowa, Pocztowa, Poprzeczna, Przechodnia, Przywodna, Kazimierza Pułaskiego nr 2 i 4, Śląska, Węglowa |
26 | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Tutusa Chałubińskiego 13, 58-302 Wałbrzych | Stały | nie | PLACE: Gedymina, Zawiszy Czarnego ULICE: Piotra Bardowskiego, Tytusa Chałubińskiego, Św. Kingi, Kuracyjna, Kurpiowska, Dr. Wojciecha Oczki, Starachowicka, Uzdrowiskowa, Stefana Żeromskiego |
27 | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. 11 Listopada 75, 58-302 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Górnika ULICE: Ceglana, Karola Chodkiewicza, Kaliska, Andrzeja Kmicica, Kolonia Trzech Róż, Kombatantów, 11 Listopada od nr 32 do nr 134 (parzyste), 11 Listopada od nr 35 do nr 119a (nieparzyste), Jodłowa, Pomorska, Kazimierza Pułaskiego nr 1, 3 i od 5 do końca (numeracja kolejna), Radomska, Różana, Świerkowa, Szczecińska, Warmińska, Jana Zamoyskiego |
28 | Zespół Szkół Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 17, 58-301 Wałbrzych | Stały | tak | PLACE: Wojska Polskiego ULICE: Aleksandra Fredry, Jana Karłowicza , Stanisława Kazury , Karola Namysłowskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 57 do końca (nieparzyste), Stanisława Staszica, Tadeusza Sygietyńskiego |
29 | Zespół Szkół Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 17, 58-301 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Powstańców Warszawy, Stanisława Skarżyńskiego ULICE: Fryderyka Chopina, Stanisława Kubeckiego, Olimpijska, Ignacego Paderewskiego, Jana Pietrusińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 21 do nr 55 (nieparzyste), Żwirki i Wigury, Żytnia |
30 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3, 58-301 Wałbrzych | Stały | tak | PLACE: Konstytucji 3 Maja, Wincentego Pola ULICE: Harcerska, Franciszka Langera, Elizy Orzeszkowej, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 42 do końca (parzyste), Bolesława Prusa, Samosierry |
31 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3, 58-301 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Adama Asnyka, Ciechocińska, Władysława Jagiełły, Krynicka, Antoniego Józefa Madalińskiego, Heleny Modrzejewskiej, Nałęczowska, Nowowiejska, Psie Pole, Rymanowska, Solecka, Andrzeja Struga, Truskawiecka, Ustroń, Żegiestowska |
32 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3, 58-301 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Bałtycka, Wojciecha Bogusławskiego, Jesienna, Kolonialna, Kręta, 11 Listopada od nr 121 do nr 137 (nieparzyste) i od nr 138 do końca (numeracja kolejna), Osiedleńców, Polna, Stara, Ślepa |
33 | Zespół Szkół Nr 7, ul. Kłodzka 29, 58-308 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE : Bystrzycka, Głuszycka, Kamieniecka, Kłodzka, Malinowa, Noworudzka, Ayrtona Senny, Świdnicka od nr 96 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Truskawkowa, Wiosenna, Złota |
34 | Rada Wspólnoty Samorządowej „Rusinowa, Kozice”, Osiedle Górnicze 48, 58-308 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Osiedle Górnicze, Strzegomska, Zagórzańska |
35 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Gdyńska, Górna, Władysława Łokietka, Niepodległości od nr 106 do końca (parzyste) i od nr 209 do końca (nieparzyste), Podgórska od nr 27 do końca (numeracja kolejna) Podmiejska, Spadzista, Tunelowa, Wałbrzyska, Wylotowa, Żelazna |
36 | Rada Wspólnoty Samorządowej „Podgórze, Nowy i Stary Glinik” Filia, ul. Glinicka 1, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Glinicka, Mieroszowska, Podgórska od nr 1 do nr 26 (numeracja kolejna) |
37 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Maurycego Beniowskiego, Wojciecha Drzymały, Handlowa, Internatowa, Katowicka, Kosynierów, Niepodległości od nr 153 do nr 207 (nieparzyste), Nowy Dom, Józefa Poniatowskiego, Poznańska, Władysława Reymonta, Marii Skłodowskiej-Curie, Słowiańska, Szkolna, Świdnicka od nr 1 do nr 91 (numeracja kolejna), Tatrzańska |
38 | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Królewiecka 7, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Dąbrowiecka, Thomasa Alvy Edisona, Koszarka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Królewiecka, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Stanisława Moniuszki od nr 101 do końca (numeracja kolejna), Słoneczna, Zacisze |
39 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Górnicza, Kaszubska, Małopolska, Niepodległości od nr 68 do nr 104 (parzyste) i od nr 99 do nr 151 (nieparzyste), Okrężna, Pohulanka, Przeskok |
40 | Rada Wspólnoty Samorządowej "Podgórze, Nowy i Stary Glinnik", ul. Niepodległości 24, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Bohaterów Pracy, Aleksego Czeredziaka ULICE: Cicha, Piotra Czajkowskiego, Juliana Fałata, Bartosza Głowackiego, Gołębia, Hutnicza, Jagiellońska, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Łukowa, Mączna, Modlińska, Władysława Niegolewskiego, Niepodległości od nr 1 do nr 39 (numeracja kolejna), Niepodległości od nr 40 do nr 66 (parzyste) i od nr 41 do nr 97 (nieparzyste), Stefana Okrzei, Piastowska, Ptasia, Rolnicza, Henryka Siemiradzkiego, Piotra Skargi od nr 26 do końca (numeracja kolejna), Słowicza, Sowia, Władysława Syrokomli, Kazimierza Tetmajera, Piusa Welońskiego, Weteranów, Wronia |
41 | Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, Aleja Wyzwolenia 5, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | ALEJA Wyzwolenia od nr 1 do nr 41 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 34 (parzyste) PLAC Grunwaldzki ULICE: Norberta Barlickiego, Browarna, Bolesława Chrobrego, Czerwonego Krzyża, Graniczna, Kolejowa, Lubelska, Mazowiecka, Przebieg, Raciborska, Mikołaja Reja 1 i 2, Juliusza Słowackiego od nr 8 do nr 21 (numeracja kolejna) Ludwika Solskiego, Andrzeja Szmidta, Szpitalna, Piotra Wysockiego od nr 1 do nr 19 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste) |
42 | Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, Aleja Wyzwolenia 5, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Teatralny ULICE: Stefana Batorego od nr 1 do nr 41 (numeracja kolejna), Stefana Czarnieckiego, Dojazdowa, Marii Konopnickiej, Lotników, Mała, Nowy Świat, Nowogrodzka, Michała Ossowskiego, Adama Pługa, Gen. Władysława Sikorskiego, Skarżyska, Spokojna, Andrzeja Wajdy, Tadeusza Rejtana, Romualda Traugutta, Stanisława Wyspiańskiego, Gen. Józefa Zajączka, Zakopiańska, Stanisława Żółkiewskiego |
43 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28, Aleja Wyzwolenia 43, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | ALEJA Wyzwolenia od nr 36 do końca (parzyste) i od 43 do końca (nieparzyste) PLAC Magistracki, Tuwima, RYNEK ULICE: Aptekarska, Jana Brzechwy, Romana Dmowskiego, Drohobycka, Gdańska, Inwalidów Wojennych, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Stanisława Kunickiego, Bolesława Limanowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 9 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 26 (parzyste), Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 7 (numeracja kolejna) i od nr 22 do końca (numeracja kolejna) |
44 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Bolesława Limanowskiego 12, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | PLACE: Kościelny, Solidarności ULICE: 1 Maja od nr 1 do nr 50 (numeracja kolejna), Ludwiga van Beethovena, Dworcowa, Kasztanowa, Juliusza Kossaka, Kościelna, Józefa Pankiewicza, Przemysłowa, Rycerska, Straży Pożarnej |
45 | Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Adama Mickiewicza 26, 58-300 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Garbarska, Książęca, Adama Mickiewicza, Młynarska, Niska, Poleska, Św. Jadwigi, Wąska |
46 | Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Adama Mickiewicza 26, 58-300 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Jana Matejki, Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 68 (numeracja kolejna), Południowa, Pszczyńska, Piotra Skargi od nr 1 do nr 22 (numeracja kolejna), Jana Skrzetuskiego, Zamkowa |
47 | Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. 1 Maja 105, 58-305 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: 1 Maja od nr 51 do nr 114 (numeracja kolejna), II Armii, Św. Barbary, Gwarków, Św. Józefa, Kolejarska, Karola Szymanowskiego, Średnia, Wschodnia |
48 | Zespół Szkół Nr 3, ul. Henryka Jordana 4, 58-305 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Marceliny Darowskiej ULICE: 1 Maja od nr 115 do końca (numeracja kolejna), Cmentarna, Artura Grottgera, Ignacego Krasickiego, Lipowa, Emilii Plater, Aleksandra Puszkina, Sportowa, Widok, Zachodnia |
49 | Zespół Szkół Nr 3, ul. Henryka Jordana 4, 58-305 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Mjr. Henryka Sucharskiego ULICE: Henri Barbusse’a, Brzozowa, Władysława Grabskiego, Aleksandra Hercena, Izerska, Henryka Jordana, Bronisława Kani, Karkonoska, Kresowa, Krótka, Krzywa, Kuźnicka, Racławicka, Rynkowa, Skalista, Stroma, Sztygarska |
50 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 50, 58-304 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Ks. Hugona Kołłątaja ULICE: Gen. Władysława Andersa od nr 2 do nr 90 (parzyste), Piasta, Ratuszowa, Ruchu Oporu, Mariana Szei, Wolności |
51 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 50, 58-304 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Gen. Władysława Andersa od nr 1 do nr 91 (nieparzyste), Jasna, Ludowa, Marcina Kasprzaka, Mikołaja Reja od nr 3 (numeracja kolejna) , Kraka, Smocza, Szewska, Piotra Wysockiego od nr 16 do końca (parzyste) i od nr 21 do końca (nieparzyste) |
52 | Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka Pod Atlantami” Filia Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 137, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Ireny Grabowskiej, Gen. Władysława Andersa od nr 93 do nr 143c (nieparzyste) i od nr 92 do nr 146 (parzyste), Piaskowa, Św. Jerzego |
53 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Gen. Józefa Bema, Janusza Korczaka , Obrońców Pokoju, Osiedle Robotnicze, Prosta, Sudecka, Józefa Sułkowskiego, Wysoka, Żołnierska |
54 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Bukietowa, Stanisława Duboisa, Kątowa, Iwana Miczurina, Melchiora Wańkowicza |
55 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: 3 Maja, Bohaterów Getta, Bukowa, Jarosława Dąbrowskiego, Komuny Paryskiej, Gen. Władysława Andersa od nr 145 do nr 165 (nieparzyste) i od nr 148 do nr 164 (parzyste), Wiejska |
56 | Muzeum Gross-Rosen, ul. Szarych Szeregów 9, 58-304 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ignacego Daszyńskiego od nr 23 do końca, Kopalniana, Miła, Alfreda Witolda Oruby, Spacerowa, Szarych Szeregów |
57 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Boczna, Brygady Górniczej, Daszyńskiego od nr 1 do nr 22, Monte Cassino, Gen. Władysława Andersa od nr 166 do końca (numeracja kolejna), Gabriela Narutowicza, Miłosna, Piękna, Pionierów, Przyjaciół Żołnierza, Źródlana |
58 | Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy, ul. Ignacego Paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych | Zakład leczniczy | nie | Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy |
59 | Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ul. Batorego 4, ul. Stefana Batorego 4, 58-300 Wałbrzych | Zakład leczniczy | nie | Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ulicy Batorego 4 |
60 | Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ul. A. Sokołowskiego 4, ul. Alfreda Sokołowskiego 4, 58-309 Wałbrzych | Zakład leczniczy | nie | Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ulicy al. Sokołowskiego 4 |
61 | Dom Seniora-Rusinowa, ul. Osiedle Górnicze 19a, 58-308 Wałbrzych | Dom pomocy społecznej | nie | Dom Seniora-Rusinowa |
1 | Rada Wspólnoty Samorządowej "Lubiechów", ul. Wilcza 12/1, 58-306 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Jeździecka, Lisia, Łowiecka, Piastów Śląskich, Wilcza |
2 | Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia", ul. Wrocławska 169, 58-306 Wałbrzych | Stały | tak | Aleja Gen. Charlesa de Gaulle’a ULICE: Azaliowa, Jaworowa, Lubiechowska, Makowa, Wincentego Witosa, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Szymona Fabiana, Jurija Gagarina, Jeżynowa, Kamienna, Klonowa, Książańska, Kwiatowa, Łączna, Nowa, Henryka Wieniawskiego od nr 1 do nr 6 (numeracja kolejna), Zakole, Zdrojowa, Uczniowska |
3 | Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia", ul. Wrocławska 169, 58-306 Wałbrzych | Stały | tak | PLAC Joachima Lelewela ULICE: Joachima Lelewela, Ogrodowa, Pogodna, Robotnicza, Rzeczna, Stacyjna, Traktorzystów, Wesoła, Wrocławska od nr 60 do końca (parzyste) i od nr 83 do końca (nieparzyste) |
4 | Przedszkole Samorządowe Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Specjalnymi Filia przy ul. Sosnowej, ul. Sosnowa 25a, 58-307 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Beskidzka, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Grzybowa, Mariana Jachimowicza, Władysława Orkana, Orzechowa, Osiedle Stare, Rodziny Burczykowskich, Sadowa, Sosnowa, Villardczyków, Warszawska, Wiśniowa, Zielona |
5 | Zespół Szkół Nr 4, ul. Alfreda Sokołowskiego 75, 58-309 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Tadeusza Boya Żeleńskiego, Władysława Broniewskiego od nr 1 do nr 33 (nieparzyste), Dr. Judyma, Obrońców Westerplatte, Dr. Mieczysława Orłowicza, Luisa Pasteura, Alfreda Sokołowskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 23 do nr 71 (nieparzyste) i od nr 38 do nr 108 (parzyste) |
6 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Ludwika Hirszfelda 1, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Ludwika Zamenhofa ULICE: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego , Ludwika Hirszfelda, Janusza Kusocińskiego, Zofii Nałkowskiej, Kornela Makuszyńskiego, Leonida Teligi, Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 73 do końca (nieparzyste) i od nr 108a do końca (parzyste) |
7 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Ludwika Hirszfelda 1, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Władysława Broniewskiego od nr 35 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do końca (parzyste), Długa od nr 41 do końca (nieparzyste) i od nr 4 do końca (parzyste) Topolowa od nr 16 do końca (numeracja kolejna), Leona Wyczółkowskiego |
8 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Główna 2, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Główna, Zygmunta Krasińskiego, Tadeusza Gajcego |
9 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Ksawerego Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Ksawerego Dunikowskiego, Czesława Miłosza, Piotra Michałowskiego |
10 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Ksawerego Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Józefa Chełmońskiego, Długa nr 1, 2 i od nr 3 do nr 39 (nieparzyste), Jacka Malczewskiego |
11 | Zespół Szkół Muzycznych, ul. Piętnastolecia 24, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Mieszka I, Piętnastolecia, Tysiąclecia |
12 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Główna 2, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Cypriana Kamila Norwida, Odlewnicza, Proletariacka, Prostopadła, Przelotowa, Tadeusza Różewicza, Środkowa, Wrocławska od nr 38 do nr 58 (parzyste) i od nr 73 do nr 81 (nieparzyste) |
13 | MOPS-filia, ul. Grota-Roweckiego 3, 58-309 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Jana Długosza, Porcelanowa, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Szlifierska, Wrocławska od nr 14 do nr 28a (parzyste) i od nr 15 do nr 59 (nieparzyste), Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 21a (nieparzyste) i od nr 2 do nr 36 (parzyste) |
14 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICA: Blankowa |
15 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICA: Basztowa od nr 17 do końca (nieparzyste) i od nr 24 do końca (parzyste) |
16 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ALEJA Podwale ULICE: Basztowa od nr 1 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 22 (parzyste), Hetmańska |
17 | Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka”, ul. Grodzka 13, 58-316 Wałbrzych | Stały | nie | ULICA: Grodzka od nr 1 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste) |
18 | Zespół Żłobków Samorządowych nr 2, ul. Kasztelańska 7, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Grodzka od nr 42 do końca (parzyste), Kasztelańska od nr 1 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do nr 46 oraz od nr 72 do 82 (parzyste) |
19 | Zespół Żłobków Samorządowych nr 2, ul. Kasztelańska 7, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICA: Husarska, Jana Pawła II, Kasztelańska od nr 48 do nr 70 oraz od nr 84 do końca (parzyste) , Poselska, Równoległa, Topolowa od nr 1 do nr 15 (numeracja kolejna), Henryka Wieniawskiego nr 39, 41, 84 |
20 | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Forteczna od nr 1 do nr 35b (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40a (parzyste) |
21 | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Forteczna od nr 42 do nr 60a (parzyste), Senatorska od nr 1 do nr 48 (numeracja kolejna), Henryka Wieniawskiego od nr 7 do nr 35 (numeracja kolejna) |
22 | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Forteczna od nr 37 do końca (nieparzyste) i od nr 62 do końca (parzyste), Palisadowa od nr 72 do końca (parzyste) i od nr 81 do końca (nieparzyste), Senatorska od nr 50 do końca (numeracja kolejna) |
23 | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych | Stały | tak | ULICA: Palisadowa od nr 1 do 79 (nieparzyste) i od nr 2 do 70 (parzyste) |
24 | Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 78, 58-302 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Armii Krajowej od nr 51 do końca (numeracja kolejna), Braci Śniadeckich, Giserska, Głogowska, Legnicka, Romana Piotrowskiego, Wrocławska od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (parzyste) |
25 | Rada Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój", ul. Armii Krajowej 37, 58-302 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Armii Krajowej od nr 1 do nr 50 (numeracja kolejna), Stefana Batorego od nr 43 do końca (numeracja kolejna), Kujawska, 11 Listopada od nr 1 do nr 33 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 30 (parzyste), Guglielmo Marconiego, Gustawa Morcinka, Parkowa, Pocztowa, Poprzeczna, Przechodnia, Przywodna, Kazimierza Pułaskiego nr 2 i 4, Śląska, Węglowa |
26 | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Tutusa Chałubińskiego 13, 58-302 Wałbrzych | Stały | nie | PLACE: Gedymina, Zawiszy Czarnego ULICE: Piotra Bardowskiego, Tytusa Chałubińskiego, Św. Kingi, Kuracyjna, Kurpiowska, Dr. Wojciecha Oczki, Starachowicka, Uzdrowiskowa, Stefana Żeromskiego |
27 | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. 11 Listopada 75, 58-302 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Górnika ULICE: Ceglana, Karola Chodkiewicza, Kaliska, Andrzeja Kmicica, Kolonia Trzech Róż, Kombatantów, 11 Listopada od nr 32 do nr 134 (parzyste), 11 Listopada od nr 35 do nr 119a (nieparzyste), Jodłowa, Pomorska, Kazimierza Pułaskiego nr 1, 3 i od 5 do końca (numeracja kolejna), Radomska, Różana, Świerkowa, Szczecińska, Warmińska, Jana Zamoyskiego |
28 | Zespół Szkół Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 17, 58-301 Wałbrzych | Stały | tak | PLACE: Wojska Polskiego ULICE: Aleksandra Fredry, Jana Karłowicza , Stanisława Kazury , Karola Namysłowskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 57 do końca (nieparzyste), Stanisława Staszica, Tadeusza Sygietyńskiego |
29 | Zespół Szkół Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 17, 58-301 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Powstańców Warszawy, Stanisława Skarżyńskiego ULICE: Fryderyka Chopina, Stanisława Kubeckiego, Olimpijska, Ignacego Paderewskiego, Jana Pietrusińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 21 do nr 55 (nieparzyste), Żwirki i Wigury, Żytnia |
30 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3, 58-301 Wałbrzych | Stały | tak | PLACE: Konstytucji 3 Maja, Wincentego Pola ULICE: Harcerska, Franciszka Langera, Elizy Orzeszkowej, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 42 do końca (parzyste), Bolesława Prusa, Samosierry |
31 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3, 58-301 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Adama Asnyka, Ciechocińska, Władysława Jagiełły, Krynicka, Antoniego Józefa Madalińskiego, Heleny Modrzejewskiej, Nałęczowska, Nowowiejska, Psie Pole, Rymanowska, Solecka, Andrzeja Struga, Truskawiecka, Ustroń, Żegiestowska |
32 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3, 58-301 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Bałtycka, Wojciecha Bogusławskiego, Jesienna, Kolonialna, Kręta, 11 Listopada od nr 121 do nr 137 (nieparzyste) i od nr 138 do końca (numeracja kolejna), Osiedleńców, Polna, Stara, Ślepa |
33 | Zespół Szkół Nr 7, ul. Kłodzka 29, 58-308 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE : Bystrzycka, Głuszycka, Kamieniecka, Kłodzka, Malinowa, Noworudzka, Ayrtona Senny, Świdnicka od nr 96 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Truskawkowa, Wiosenna, Złota |
34 | Rada Wspólnoty Samorządowej „Rusinowa, Kozice”, Osiedle Górnicze 48, 58-308 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Osiedle Górnicze, Strzegomska, Zagórzańska |
35 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Gdyńska, Górna, Władysława Łokietka, Niepodległości od nr 106 do końca (parzyste) i od nr 209 do końca (nieparzyste), Podgórska od nr 27 do końca (numeracja kolejna) Podmiejska, Spadzista, Tunelowa, Wałbrzyska, Wylotowa, Żelazna |
36 | Rada Wspólnoty Samorządowej „Podgórze, Nowy i Stary Glinik” Filia, ul. Glinicka 1, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Glinicka, Mieroszowska, Podgórska od nr 1 do nr 26 (numeracja kolejna) |
37 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Maurycego Beniowskiego, Wojciecha Drzymały, Handlowa, Internatowa, Katowicka, Kosynierów, Niepodległości od nr 153 do nr 207 (nieparzyste), Nowy Dom, Józefa Poniatowskiego, Poznańska, Władysława Reymonta, Marii Skłodowskiej-Curie, Słowiańska, Szkolna, Świdnicka od nr 1 do nr 91 (numeracja kolejna), Tatrzańska |
38 | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Królewiecka 7, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Dąbrowiecka, Thomasa Alvy Edisona, Koszarka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Królewiecka, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Stanisława Moniuszki od nr 101 do końca (numeracja kolejna), Słoneczna, Zacisze |
39 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Górnicza, Kaszubska, Małopolska, Niepodległości od nr 68 do nr 104 (parzyste) i od nr 99 do nr 151 (nieparzyste), Okrężna, Pohulanka, Przeskok |
40 | Rada Wspólnoty Samorządowej "Podgórze, Nowy i Stary Glinnik", ul. Niepodległości 24, 58-303 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Bohaterów Pracy, Aleksego Czeredziaka ULICE: Cicha, Piotra Czajkowskiego, Juliana Fałata, Bartosza Głowackiego, Gołębia, Hutnicza, Jagiellońska, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Łukowa, Mączna, Modlińska, Władysława Niegolewskiego, Niepodległości od nr 1 do nr 39 (numeracja kolejna), Niepodległości od nr 40 do nr 66 (parzyste) i od nr 41 do nr 97 (nieparzyste), Stefana Okrzei, Piastowska, Ptasia, Rolnicza, Henryka Siemiradzkiego, Piotra Skargi od nr 26 do końca (numeracja kolejna), Słowicza, Sowia, Władysława Syrokomli, Kazimierza Tetmajera, Piusa Welońskiego, Weteranów, Wronia |
41 | Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, Aleja Wyzwolenia 5, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | ALEJA Wyzwolenia od nr 1 do nr 41 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 34 (parzyste) PLAC Grunwaldzki ULICE: Norberta Barlickiego, Browarna, Bolesława Chrobrego, Czerwonego Krzyża, Graniczna, Kolejowa, Lubelska, Mazowiecka, Przebieg, Raciborska, Mikołaja Reja 1 i 2, Juliusza Słowackiego od nr 8 do nr 21 (numeracja kolejna) Ludwika Solskiego, Andrzeja Szmidta, Szpitalna, Piotra Wysockiego od nr 1 do nr 19 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste) |
42 | Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, Aleja Wyzwolenia 5, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Teatralny ULICE: Stefana Batorego od nr 1 do nr 41 (numeracja kolejna), Stefana Czarnieckiego, Dojazdowa, Marii Konopnickiej, Lotników, Mała, Nowy Świat, Nowogrodzka, Michała Ossowskiego, Adama Pługa, Gen. Władysława Sikorskiego, Skarżyska, Spokojna, Andrzeja Wajdy, Tadeusza Rejtana, Romualda Traugutta, Stanisława Wyspiańskiego, Gen. Józefa Zajączka, Zakopiańska, Stanisława Żółkiewskiego |
43 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28, Aleja Wyzwolenia 43, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | ALEJA Wyzwolenia od nr 36 do końca (parzyste) i od 43 do końca (nieparzyste) PLAC Magistracki, Tuwima, RYNEK ULICE: Aptekarska, Jana Brzechwy, Romana Dmowskiego, Drohobycka, Gdańska, Inwalidów Wojennych, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Stanisława Kunickiego, Bolesława Limanowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 9 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 26 (parzyste), Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 7 (numeracja kolejna) i od nr 22 do końca (numeracja kolejna) |
44 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Bolesława Limanowskiego 12, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | PLACE: Kościelny, Solidarności ULICE: 1 Maja od nr 1 do nr 50 (numeracja kolejna), Ludwiga van Beethovena, Dworcowa, Kasztanowa, Juliusza Kossaka, Kościelna, Józefa Pankiewicza, Przemysłowa, Rycerska, Straży Pożarnej |
45 | Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Adama Mickiewicza 26, 58-300 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Garbarska, Książęca, Adama Mickiewicza, Młynarska, Niska, Poleska, Św. Jadwigi, Wąska |
46 | Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Adama Mickiewicza 26, 58-300 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Jana Matejki, Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 68 (numeracja kolejna), Południowa, Pszczyńska, Piotra Skargi od nr 1 do nr 22 (numeracja kolejna), Jana Skrzetuskiego, Zamkowa |
47 | Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. 1 Maja 105, 58-305 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: 1 Maja od nr 51 do nr 114 (numeracja kolejna), II Armii, Św. Barbary, Gwarków, Św. Józefa, Kolejarska, Karola Szymanowskiego, Średnia, Wschodnia |
48 | Zespół Szkół Nr 3, ul. Henryka Jordana 4, 58-305 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Marceliny Darowskiej ULICE: 1 Maja od nr 115 do końca (numeracja kolejna), Cmentarna, Artura Grottgera, Ignacego Krasickiego, Lipowa, Emilii Plater, Aleksandra Puszkina, Sportowa, Widok, Zachodnia |
49 | Zespół Szkół Nr 3, ul. Henryka Jordana 4, 58-305 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Mjr. Henryka Sucharskiego ULICE: Henri Barbusse’a, Brzozowa, Władysława Grabskiego, Aleksandra Hercena, Izerska, Henryka Jordana, Bronisława Kani, Karkonoska, Kresowa, Krótka, Krzywa, Kuźnicka, Racławicka, Rynkowa, Skalista, Stroma, Sztygarska |
50 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 50, 58-304 Wałbrzych | Stały | nie | PLAC Ks. Hugona Kołłątaja ULICE: Gen. Władysława Andersa od nr 2 do nr 90 (parzyste), Piasta, Ratuszowa, Ruchu Oporu, Mariana Szei, Wolności |
51 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 50, 58-304 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Gen. Władysława Andersa od nr 1 do nr 91 (nieparzyste), Jasna, Ludowa, Marcina Kasprzaka, Mikołaja Reja od nr 3 (numeracja kolejna) , Kraka, Smocza, Szewska, Piotra Wysockiego od nr 16 do końca (parzyste) i od nr 21 do końca (nieparzyste) |
52 | Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka Pod Atlantami” Filia Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 137, 58-300 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Ireny Grabowskiej, Gen. Władysława Andersa od nr 93 do nr 143c (nieparzyste) i od nr 92 do nr 146 (parzyste), Piaskowa, Św. Jerzego |
53 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Gen. Józefa Bema, Janusza Korczaka , Obrońców Pokoju, Osiedle Robotnicze, Prosta, Sudecka, Józefa Sułkowskiego, Wysoka, Żołnierska |
54 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Bukietowa, Stanisława Duboisa, Kątowa, Iwana Miczurina, Melchiora Wańkowicza |
55 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: 3 Maja, Bohaterów Getta, Bukowa, Jarosława Dąbrowskiego, Komuny Paryskiej, Gen. Władysława Andersa od nr 145 do nr 165 (nieparzyste) i od nr 148 do nr 164 (parzyste), Wiejska |
56 | Muzeum Gross-Rosen, ul. Szarych Szeregów 9, 58-304 Wałbrzych | Stały | nie | ULICE: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ignacego Daszyńskiego od nr 23 do końca, Kopalniana, Miła, Alfreda Witolda Oruby, Spacerowa, Szarych Szeregów |
57 | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych | Stały | tak | ULICE: Boczna, Brygady Górniczej, Daszyńskiego od nr 1 do nr 22, Monte Cassino, Gen. Władysława Andersa od nr 166 do końca (numeracja kolejna), Gabriela Narutowicza, Miłosna, Piękna, Pionierów, Przyjaciół Żołnierza, Źródlana |
58 | Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy, ul. Ignacego Paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych | Zakład leczniczy | nie | Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy |
59 | Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ul. Batorego 4, ul. Stefana Batorego 4, 58-300 Wałbrzych | Zakład leczniczy | nie | Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ulicy Batorego 4 |
60 | Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ul. A. Sokołowskiego 4, ul. Alfreda Sokołowskiego 4, 58-309 Wałbrzych | Zakład leczniczy | nie | Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ulicy al. Sokołowskiego 4 |
61 | Dom Seniora-Rusinowa, ul. Osiedle Górnicze 19a, 58-308 Wałbrzych | Dom pomocy społecznej | nie | Dom Seniora-Rusinowa |
Opr. MS, ELW
Foto: JK
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj