Data wydarzenia: 08.08.2018 18:30 - 08.08.2018 20:30
Miejsce wydarzenia: Start - Plac Magistracki

Trwa odliczanie do tegorocznej edycji wałbrzyskiej imprezy biegowej. Grupki biegaczy widać w każde popołudnie, bo w grupie ćwiczącym jest raźniej. Zapraszamy na najbliższy trening.

Tegoroczny wałbrzyski półmaraton już 19 sierpnia. Przygotowania trwają nie tylko w kwestiach organizacyjnych. Do startu przygotowują się też mieszkańcy Wałbrzycha, którzy stanową znaczącą grupę osób biorących udział w tej popularnej imprezie biegowej. Tradycją są też regularne treningi na trasie biegowej.
Najbliższy, 8. już trening po trasie Toyota Półmaratonu Wałbrzych to zarazem ostatnia sesja treningowa przed samymi zawodami.

Start w najbliższą środę (8 sierpnia) o godz. 18:30 z Placu Magistrackiego w Wałbrzychu. Tam również będzie usytuowana meta. Zaplanowano przebiegnięcie jednej pętli, której dystans wynosi około 10,5 km.

Trasa pokonywana będzie chodnikami, a przekroczenie jezdni będzie się odbywać w dozwolonych miejscach. Planowane tempo biegu spokojne. Dla zmotoryzowanych będą już dostępne bezpłatne parkingi m.in. przy ul. Rycerskiej i Młynarskiej.


oprac. ELW
fot. materiały organizatora