Data wydarzenia: 10.11.2018 18:30 - 10.11.2018 20:00
Miejsce wydarzenia: Hala Aqua Zdroju

Górnik Trans.eu Wałbrzych uczci 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości podczas ligowego meczu z GKS-em Tychy.

W środę, 7 listopada biało-niebiescy zmierzą się we Wrocławiu w derbach z FutureNet Śląskiem Wrocław, ale już kilka dni później czeka ich kolejne starcie w 1. lidze – 10 listopada o godz. 18:30 z GKS-em Tychy.

Spotkanie zostanie rozegrane na dzień przed setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji w klubie pragną by biało-niebieskie barwy zamienić na biało-czerwone:

Z okazji jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, przed rozpoczęciem spotkania z Tychami, chcemy wspólnie odśpiewać hymn. Chcemy aby hala Aqua Zdrój wypełniła się do ostatniego miejsca a kibice przychodzili w barwach biało-czerwonych, dopuszczalne są oczywiście biało-niebieskie . We wspólnym zaśpiewaniu hymnu udział wezmą wszystkie dzieci trenujące w klubie oraz w programach ministerialnych SMOK ze szkół PSP 15 , PSP 28, PSP 37 oraz ZSP nr 1. Animatorzy będą malowali twarze w barwach narodowych, a głosem prowadzącym będzie udział chóru z jednej z wałbrzyskich szkół. Z dachu hali będzie zawieszona wielka biało-czerwona flaga narodowa.