Data wydarzenia: 12.06.2020 00:00
Miejsce wydarzenia: Boguszów-Gorce - okolice Mniszka

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach zaprasza na Boguszowski Wirtualny Maraton na Raty. Macie czas do 15 lipca!Na czy polega to wydarzenie?

Wszystkie zasady wydarzenia mają charakter dżentelmeński (zakładamy, że decydując się na udział robicie to przede wszystkim dla siebie, a oszukiwanie samego siebie jest bez sensu). - Dopuszczalne są różne formy aktywności. Podczas rejestracji na każdą edycję sam wybierasz czy biegniesz, idziesz czy jedziesz na rowerze. To Ty decydujesz! - wyjaśniają organizatorzy tego niestereotypowego wydarzenia.

  "Maraton..." rozgrywany jest w formie indywidualnej na trasach o przebiegu zaplanowanym przez Organizatora. Ślady tras w formacie .gpx udostępnione będą na stronach Organizatora oraz Datasport. Trasy nie posiadają własnego oznakowania w terenie. Na trasach nie obowiązuje pomiar czasu zapewniany przez Organizatora – Uczestnicy mierzą swoje wyniki podczas wydarzenia samodzielnie za pomocą trackerów, aplikacji dostępnych na smartfony lub innego dostępnego sprzętu umożliwiającego zapisanie pomiarów w formacie .gpxlub .tcx.

Ze względu na wirtualny, rekreacyjny i indywidualny charakter wydarzenia nie przewiduje się nagród i dekoracji dla najlepszych uczestników. Udostępnione wyniki z podziałem na płeć i sposób pokonania trasy są prowadzone tylko informacyjnie. Po ukończeniu wszystkich trzech etapów udostępniona zostanie klasyfikacja generalna uczestników. Aby być sklasyfikowanym wszystkie trzy trasy należy pokonać tym samym wybranym sposobem (jeśli decydujesz się pokonać pierwszą trasę rowerem, to dwie pozostałe również sklasyfikujemy jako rowerowe).

Zgłoszenia

Zgłoszenia odbywały się będą poprzez wykupienie pakietu na stronie - https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5661
Koszt uczestnictwa 30 zł.


fot. OSiR Boguszów-Gorce
oprac. ELW