Co działo się wokół spotkania Górnika z Pogonią Prudnik?

Wałbrzyszanie po pełnym emocji spotkaniu pokonali Pogoń Prudnik 82:76:

DRESZCZOWIEC POD KOSZEM! GÓRNIK WYGRYWA W 1. LIDZE! (FOTO)Nowe rozgrywki, nowy wizerunek. Trenerzy i działacze Górnika pokazali się w białych koszulach z herbem klubu:Kibicom prezentował się młody zespół taneczny Urban Thorez:
Powrót Górnika po czterech latach do Aqua Zdroju oznaczał także ponowne zawieszenie mistrzowskiego banera:Podziękowanie za wspieranie wałbrzyskiego basketu odebrał prezydent miasta, Roman Szełemej:Po meczu gospodarz Wałbrzycha pogratulował biało-niebieskim zwycięstwa:Oprawa foto? Na 1. lidze nie mogło jej zabraknąć!
Dawkę zdjęć z meczu w sieci zapewniają także:
Zwycięstwo Górnika z trybun obserwował Andrzej Adamek, wychowanek naszego klubu i były trener biało-niebieskich, który niedawno rozstał się po pięciu latach ze Stelmetem Zielona Góra:Pod dużym wrażeniem tego, co działo się w Aqua Zdroju był Dawid Księżarczyk z portalu polskikosz.pl:Kibice z Wałbrzyskiego Kotła dobrze wiedzą, że Górnika nie warto lekceważyć:Fani postanowili uczcić sobotnie zwycięstwo:W końcu kibic nie wielbłąd...
A tak o zwycięstwie Górnik opowiadał na Instagramie @gornik_basketball:

Sportowefakty.pl podsumowały 1. kolejkę:

Więcej o 1. lidze możecie dowiedzieć się także z programu Cafe Basket, prowadzonym przez ekspertów z Bydgoszczy. Panowie typują Górnika co prawda na miejscach 14-16, widzą luki w składzie na pozycjach rzucającego lub skrzydłowego oraz brak doświadczenia, ale także podkreślają, że nikomu w Wałbrzychu nie będzię się grać łatwo (fragment o biało-niebieskich od 34 min).

Link poniżej: