Data wydarzenia: 02.02.2020 23:30 - 03.02.2020 03:30
Miejsce wydarzenia: Papug Pub na ul. Fortecznej 35

Drużyna futbolu amerykańskiego Miners Krause Wałbrzych organizuje wspólne oglądanie widowiska Super Bowl 2020. Podczas tego wieczoru będzie można spotkać się z zawodnikami i trenerami z Bielawy Owls i Miners Wałbrzych, porozmawiać o sporcie, zasadach, treningach i doświadczeniach meczowych.

Ogromne widowisko

Przed nami już ostatnia prosta przed jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Coraz częściej gromadzący też coraz większe rzesze kibiców przed telewizorami na całym świecie. SUPER BOWL LIV 2020 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs. Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL. Całość ceremonii określana jest jako Super Bowl Sunday w skrócie Super Sunday i stała się nieformalnym amerykańskim świętem narodowym.
Ponieważ transmisje z rozgrywek Super Bowl przyciągają przed telewizory rzesze widzów, reklamodawcy są gotowi płacić gigantyczne kwoty za minutę czasu reklamowego. W 2008 roku, średnia cena za jeden 30-sekundowy spot reklamowy w trakcie transmisji wyniosła 2,7 miliona dolarów. Super Bowl jest nie tylko wydarzeniem sportowym, ale także kulturalno-rozrywkowym. W przerwie finału (tzw. half-time show), ma miejsce koncert muzyczny, a udział w nim uważany jest za wyróżnienie dla artysty.


Zobacz ze sportowcami

Drużyna futbolu amerykańskiego Miners Krause Wałbrzych organizuje wspólne oglądanie tego widowiska. Robi to już po raz trzeci, zamiennie z drużynami z okolicy. Podczas tego wieczoru będzie można spotkać się z zawodnikami i trenerami z Bielawy Owls i Miners Wałbrzych, porozmawiać o sporcie, zasadach, treningach, doświadczeniach meczowych. Najważniejsze zacznie się o północy, kiedy to rozpocznie się transmisja z USA. Chcesz wiedzieć kto w tym roku zaśpiewa Hymn USA? Kto wystąpi podczas half-time show? Jaki będzie Polski akcent podczas tego meczu?

Przyjdź w niedzielę 2 lutego 2020 roku o godzinie 23:30 do Papug Pub na ul. Fortecznej 35 i baw się z futbolistami. Organizatorzy zapewniają miłą, sportową atmosferę, amerykańskie przekąski i napoje. Dołącz do wielkiej światowej rodziny futbolu amerykańskiego i coraz większej wałbrzyskiej.oprac. ELW
fot. użyczone - Miners Krause Wałbrzych