Znamy już ceny karnetów oraz biletów na spotkania koszykarzy Górnika Trans.eu Wałbrzych w Suzuki 1 lidze w sezonie 2020/21.

Karnet zapewnia możliwość obejrzenia wszystkich spotkań Górnika w sezonie 2020/21 (wraz z play-off). Tegoroczna cena karnetu to 330 zł oraz 300 zł dla tych, którzy zakupili karnet w sezonie 2019/20. Istnieją także zniżki dla rodzin (szczegóły poniżej na plakacie).

Wyższą cenę karnetów, w porównaniu z kampanią 2019/20, klub argumentuje w mediach społecznościowych:


"Wychodząc z propozycją zakupu przez Was karnetów obowiązujących w nadchodzącym sezonie, pragniemy nie tylko przekazać suchą informację o cenach, ale przede wszystkim wyjaśnić podstawy konstruowania takiej właśnie oferty oraz zaapelować o potraktowanie takiej opcji nie jako możliwości oszczędnościowej w porównaniu z opcją zakupu tradycyjnych biletów, ale formy wsparcia klubu. W tym wyjątkowym sezonie ten właśnie karnet to nie tylko prawo bezproblemowego i szybkiego wejścia i obejrzenia meczu, ale przede wszystkim swoista cegiełka wspierająca budżet klubu. Z oczywistych względów zagwarantowane środki w budżecie na tę chwilę są wyraźnie mniejsze od ubiegłosezonowych, co stanowi efekt ograniczonego wsparcia pozyskiwanego od sponsorów, a potrzeby, biorąc pod uwagę zadania przed nami postawione, nie uległy podobnemu obniżeniu. Tak więc, drodzy kibice, apelujemy o wsparcie – pamiętajmy – jesteśmy silni razem".


Karnety do nabycia już od poniedziałku, 07.09.2020, w sklepie Sporting, ul. Długa 2e, oraz przed dwoma najbliższymi sparingami, w Aqua Zdroju. To właśnie w hali przy ul. Ratuszowej nasi zmierzą się w grach kontrolnych z Pogonią Prudnik (8.09, godz. 18) oraz Zetkamą Doral Nysą Kłodzko (11.09, godz. 18). Obie ekipy to rywale Górnika w najbliższym sezonie Suzuki 1 Ligi. Wyłącznie zakup karnetu na sezon 2020/21 umożliwia wstęp na te dwa spotkania.

Ceny pojedynczych wejściówek na mecze nie uległy zmianom w porównaniu do rozgrywek 2019/20. Należy jednak pamiętać, że w  przypadku prawdopodobnych ograniczeń dla kibiców, związanych z pandemią, pierwszeństwo w wejściu do obiektu będą mieć posiadacze karnetów.

Przypominamy, że w sezonie 2019/20 Górnik Trans.eu Wałbrzych, z bilansem 18-5, zwyciężył w rozgrywkach 1 ligi. Sezon został przedwcześnie zakończony w marcu, z powodu zagrożenia epidemicznego. Nowy startuje w weekend 26-27 września. Według wstępnego terminarza, nasi zagrają na wyjeździe z Energą Kotwicą Kołobrzeg. W drugiej kolejce zmierzą się w Opolu z Weegree AZS Politechniką Opolską. Pierwszy mecz u siebie planowany jest na weekend 10-11 października, gdy do Wałbrzycha przyjedzie beniaminek, Wisła Kraków.