II liga: W sobotę, 17 października o godz. 17 KPS Chełmiec Wałbrzych miał podjąć w Hali Wałbrzyskich Mistrzów Ziemię Milicką Milicz. Na przeszkodzie stanął jednak koronawirus.

KPS miał zagra w tym sezonie dopiero po raz drugi. Mecze z Chrobrym Głogów oraz Astrą Nowa Sól zostały przełożone z powodu koronawirusa w szeregach rywali i konieczności przejścia na kwarantannę. Jedyny mecz w tym sezonie nasi siatkarze rozegrali z Olavią Oława, wygrywając u siebie 3:0. 

Z tą samą Olavią ostatnio walczyła o ligowe punkty Ziemia Milicka, wygrywając ostatecznie 3:2, a w tie-breaku 17:15. 

Ekipa z Milicza nie sprawdziła jednak w sobotę formy Chełmca, bo tym razem na kwarantannie znaleźli się wałbrzyszanie:

Zarząd Klubu informuje, że w związku z potwierdzeniem u jednego z zawodników pozytywnego wyniku na obecność COVID-19, jutrzejszy mecz z MUKS Ziemia Milicka został przełożony na inny termin, o którym poinformujemy wkrótce. Wszyscy członkowie drużyny i sztabu czują się dobrze, nie ma powodów do zaniepokojenia. Obecnie podjęliśmy kroki zapobiegawcze zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi procedurami. Jednocześnie informujemy, że mecze grup młodzieżowych nie są zagrożone odwołaniem/przeniesieniem na inne terminy. Pamiętajcie o maseczkach, dezynfekcji, dystansie i przede wszystkim zdrowym rozsądku - KPS Chełmiec poinformował w specjalnym komunikacie na Facebooku