Wciąż posiadasz karnet na mecze biało-niebieskich z sezonu 2020/21? Nie wyrzucaj go! Wicemistrz Suzuki 1 Ligi przedłużył ich ważność na kolejne rozgrywki!

Przez większość sezonu 2020/21 koszykarskie hale były zamknięte dla kibiców z powodu pandemicznych obostrzeń. Fani Górnika, którzy przed rozgrywkami wykupili całosezonowe wejściówki, mogli czuć się stratni. Teraz mogą poczuć ulgę, bo wałbrzyski klub zdecydował się na przedłużenie ważności karnetów na sezon 2021/22.

Istnieje także możliwość wpłaty cegiełki na rzecz klubu i otrzymania wyjątkowego, pamiątkowego karnetu. 

Za mediami społecznościowymi Górnika Trans.eu Wałbrzych:

Czas na rozpoczęcie budowy składu na sezon 2021/22! Nie może być inaczej – budowę zespołu rozpoczynamy od was, drodzy kibice. Mamy dość pustych trybun, a wy jesteście naszym szóstym zawodnikiem! Informujemy, że karnety zakupione na sezon 2020/21 będą obowiązywały w nadchodzących rozgrywkach 2021/22! Od września wygasły karnet będzie można formalnie wymienić na nowy. Wpłacając symboliczną kwotę w wysokości 19,46 zł, otrzymają państwo karnet jubileuszowy, uświetniający 75-lecie istnienia naszego klubu. Dziękujemy, że w tym niezwykle trudnym, pandemicznym okresie byliście z nami i w ogromnej większości nie zdecydowaliście się na zwrot kosztów za niewykorzystane karnety Dzięki temu wiemy, że możemy na was liczyć w trudnych momentach.