Udanie w nowy rok wszedł lider III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Chełmiec Wodociągi Wałbrzych pokonał na wyjeździe El-TIM Volley Głogów. Cieszy powrót do gry po kontuzji kapitan zespołu, Aleksandry Druciak.

Przedostatni w stawce Volley postawił się liderowi z Wałbrzycha jedynie w drugim secie. W pozostałych wyraźnie lepszy był zespół Marka Olczyka. Do składu Chełmca  wróciła jedna z czołowych zawodniczek, Aleksandra Druciak. W połowie listopada, podczas spotkania z KS Milicz, 21-letnia rozgrywająca doznała kontuzji po niefortunnym lądowaniu po bloku.

Już w sobotę, 12 stycznia niepokonany w tym sezonie Chełmiec zmierzy się u siebie z AZS AWF PIKO-Sport Wrocław (Hala Wałbrzyskich Mistrzów, godz. 18). Ten mecz będzie zwieńczeniem wałbrzyskich obchodów WOŚP na sportowo (szczegóły wkrótce).

Przypominamy, że na siatkarki Chełmca można głosować w sportowym plebiscycie "Best of the Best". W kategorii "Sportowiec roku" nominowana została Ewelina Pawelska:

BEST OF THE BEST: ZAGŁOSUJ!

BEST OF THE BEST: KTO SPORTOWCEM ROKU?Druciak doznała kontuzji podczas listopadowego meczu z KS Milicz

El-Tim Volley Głogów - Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0:3 (17:25, 23:25, 15:25)

Chełmiec: Julia Rzeczycka (S), Judyta Rzeczycka (S), Druciak (R), I. Groń (A), Małodobra (P), Gezella (P), E. Pawelska (L) oraz P. Groń (R), Nowak (P), Dabic (L)

S - środkowa, R - rozgrywająca, A - atakująca, P - przyjmująca, L - libero


Zdjęcia kibiców z meczu w Głogowie użyczone przez Chełmiec Wodociągi Wałbrzych