Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie! Podpowiadamy, jak zgłosić się do rywalizacji i zmienić swoje życie.

KONKURS Z TRADYCJAMI

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 31 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka na rynku.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga nawet 6 milionów widzów

Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują kraj między innymi w wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Dla wielu dziewczyn jest to szansa na rozpoczęcie kariery modelki, aktorki, dziennikarki lub celebrytki.

 

MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2021

Konkurs powrócił na Dolny Śląsk w 2019 i od tego momentu jest organizowany bez przerwy, nawet światowa pandemia koronawirusa SARS-CoV-19 nie pokrzyżowała planów organizacyjnych w 2020 i konkurs odbył się we wrześniu na Stadionie Wrocław. Laureatki konkursu odniosły również kolejny raz sukces na arenie ogólnopolskiej dumnie reprezentując województwo Dolnośląskie.

Edycja 2021 zapowiada się po raz kolejny jako największe wydarzenie tego typu w naszym województwie. Organizatorzy posiadają już doświadczenie w organizacji wydarzenia w czasach pandemii i mają w planach przeprowadzenie kolejnych akcji charytatywnych i innych ciekawych projektów z udziałem nowych uczestniczek konkursu oraz laureatek z lat ubiegłych. Uczestniczki będą miały też okazję poznać wiele ciekawych i inspirujących osób, przejść warsztaty i szkolenia, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym. Kandydatki po raz kolejny będą mogły współpracować z renomowanymi fotografami oraz osobami z branży modelingowej.


CO CZEKA LAUREATKI?

Zwieńczeniem edycji 2021 będzie gala finałowa na Stadionie Wrocław, jednak jej termin będzie podany w późniejszym czasie w zależności od panującej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestniczek konkursu, a łączna suma nagród przekroczy ponad 50 tys zł. Organizatorzy również czynią działania w celu realizacji gali z transmisja TV w ogólnopolskiej stacji, co spotka się na pewno z ogromnym odbiorem.

- Dwuznacznym stało się używanie słowa KORONA... Od ubiegłego roku nie będzie kojarzyć się ze zmaganiami o tytuł Miss, ale walką o to, co jest dla nas wszystkich najcenniejsze - ZDROWIE. W obecnym czasie wiele rzeczy i sytuacji uległo przewartościowaniu, dlatego chcemy przeprowadzić wiele warsztatów i szkoleń z naszymi uczestniczkami, które pomogą im żyć w obecnych czasach jakie nas spotkały i z każdej sytuacji wyciągać to co najlepsze - zaznaczają organizatorzy konkursu.

 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/, wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: biuro@missdolnegoslaska.pl lub skontaktować się przez kanały social media konkursu (facebook lub instagram).

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

  • wiek 14 do 27 lat (roczniki 1994-2007)
  • wzrost +167 cm
  • stan cywilny - bezdzietna panna
  • obywatelstwo polskie

Przypominamy, jak przebiegał ten konkurs w ostatnich edycjach:

Miss Dolnego Śląska 2020
Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020: Gala finałowa [ZDJĘCIA i WYNIKI]
Gala Finałowa Miss i Mister Dolnego Śląska 2020 [DUŻO ZDJĘĆ]
Zobaczcie finalistki z Wałbrzycha i okolic: Wałbrzych: czy mamy u nas najpiękniejsze na Dolnym Śląsku? (FOTO)
Pełna lista kandydatek: WAŁBRZYSZANKI W FINALE MISS I MISS NASTOLATEK DOLNEGO ŚLĄSKA (FOTO)
Mężczyźni - finaliści konkursu - OTO FINALIŚCI KONKURSU MISTER DOLNEGO ŚLĄSKA
Półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020 [FILMY]
Półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020 [FOTO]
Miss Dolnego Śląska 2020 lub Miss Nastolatek: Dołącz do półfinalistek! [FOTO]
Casting do konkursu Miss Dolnego Śląska 2020 już w sobotę!
Chcesz zostać Miss Dolnego Śląska 2020 lub Miss Nastolatek?Organizatorzy konkursu Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Śląska Nastolatek
oprac. ELW