Mamy dobre wiadomości dla miłośników Krzysztofa Komedy i Urszuli Dudziak. Uwaga: organizatorzy informują o zmianie terminu wydarzeń!


O Ś W I A D C Z E N I E

Szanowni Państwo,

z przyczyn niezależnych od Organizatora oraz Artysty jesteśmy zmuszeni przenieść koncert Urszuli Dudziak na 5 września, godz. 19.

Bilety zakupione dotychczas zachowują swoją ważność i upoważniają do udziału w koncercie w nowym terminie.

W ramach rekompensaty wprowadzamy specjalną promocję. Nowe ceny biletu to: 60 zł bilet normalny, 50 zł bilet ulgowy. Osoby, które już zakupiły bilet proszone są o kontakt z dystrybutorem celem zwrotu różnicy ceny.

Osoby, które z jakichkolwiek przyczyn chciałyby zwrócić zakupiony wcześniej bilet zapewniamy o takiej możliwości. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z kasami: Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury i Starej Kopalni.

Za niedogodności przepraszamy!

Organizatorzy.Organizatorzy zapraszają do udziału w pierwszym wydarzeniu, organizowanym w ramach 14. Międzynarodowego Festiwalu Hałda Jazz, Wałbrzych 2021:KOMEDA DA SIĘ LUBIĆ  to konkurs  na wykonanie własnej, współczesnej interpretacji utworu Krzysztofa Komedy. Organizatorom zależy, by uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje pomysły na wykonanie muzyki Komedy w sposób absolutnie oryginalny, interesujący, nie powielający znanych sztamp, nowatorski, a przede wszystkim - przystępny w odbiorze dla każdej publiczności. Mogą to być interpretacje popowe, hip hopowe, rockowe czy taneczne. Wszystkie chwyty dozwolone!


NAGRODY


Laureat konkursu wystąpi 5 września 2021 na scenie plenerowej Starej Kopalni – Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu, w charakterze supportu przed koncertem Gwiazdy Festiwalu, Urszuli Dudziak. Poza tym prestiżowym wyróżnieniem, na zwycięzcę konkursu czeka nagroda finansowa w wysokości 2 tys. zł. Oferta skierowana jest do wszystkich chętnych, bez względu na wiek i płeć, do amatorów i profesjonalistów. Celem konkursu jest promocja artystów-amatorów, by zainspirować ich do szerszego spojrzenia na własną twórczość, do wyjścia poza lokalną scenę i działania według zasady "Komponuj lokalnie, graj globalnie".

Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uznania oraz bezpłatne zaproszenia na koncert finałowy z udziałem Gwiazdy.

ZASADY UCZESTNICTWA w KONKURSIE


Współczesne interpretacje kompozycji Krzysztofa Komedy mogą mieć formę:

1. utworu instrumentalnego lub wokalnego, albo też wokalno-instrumentalnego, wykonanego indywidualnie;
2. utworu instrumentalnego lub wokalnego, albo też wokalno-instrumentalnego, wykonanego przez zespół;
3. tańca nowoczesnego do kompozycji Komedy - indywidualnego lub zespołowego.

PRZESŁUCHANIA


odbędą się w Klubie Montownia  Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu, ul. Wysockiego 29, 58-304 Wałbrzych, w godzinach 13-19. Szczegółowe informacje pod nr tel. 74 667 09 00.


ZGŁOSZENIA


prosimy kierować na adres: sekretariat@starakopalnia.pl W zgłoszeniu należy podać dane osobowe uczestnika, wiek, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz tytuł i formę wybranego utworu.

W odpowiedzi na zgłoszoną kandydaturę, organizatorzy wyślą informację o dokładnej godzinie prezentacji danego uczestnika w dniu konkursu. W konkursie może wziąć udział maksymalnie dziesięciu uczestników (solowych lub zespołów).
Osoby niepełnoletnie zobowiązane są przedstawić pisemną zgodę rodziców, wymagana jest także obecność opiekuna podczas przesłuchania. INSTRUMENTY Organizator zapewnia zestaw perkusyjny, gitarowy oraz combo basowe, natomiast nie zapewnia gitar i instrumentów klawiszowych.


Oto planowane wydarzenia ze zmienionym terminem: