Kolejna ekipa znanych aktorów pojawiła się w zamku Książ. Tym razem nie tutaj kręcą film, ale przyjechali pozwiedzać. Cezary Żak z żoną Katarzyną i Artur Barciś byli zachwyceni.


"Zamek na obcasach" to specjalna oferta przygotowana dla turystów odwiedzających zamek Książ w Międzynarodowym Dniu Kobiet i następującym po nim weekendzie. W piątek 8 marca skorzystali z niej wybitni polscy aktorzy - Artur Barciś, Piotr Skarga oraz małżeństwo Katarzyny i Cezarego Żaków.Zwiedzanie Książa na „kobiecą nutę” już pierwszego dnia cieszyło się dużą popularnością. Z okazji Dnia Kobiet tamtejsi przewodnicy przygotowali specjalną trasę, podczas której turyści mogli poznać losy najsłynniejszych w historii mieszkanek Zamku Książ, m.in. cesarzowej Anny Świdnickiej, Agnieszki Habsburg i oczywiści ostatniej pani na Książu, czyli księżnej Daisy von Pless.
Z tej wyjątkowej oferty skorzystali popularni polscy aktorzy, znani m.in. z uwielbianego serialu „Ranczo”.- Występujemy w okolicy i kiedy zajrzałam dziś rano do internetu i zobaczyłam, że Zamek Książ ma specjalną ofertę z okazji Dnia Kobiet, nie zastanawiałam się dwa razy. Udało mi się przekonać do odwiedzin naszą ekipę, a to, co zastaliśmy w Książu, przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Cudowne miejsce ze wspaniałymi ludźmi – mówi Katarzyna Żak. Wraz z mężem Cezarym Żakiem, a także Arturem Barcisiem i Piotrem Skargą w ramach trasy „Zamku na obcasach” zwiedzili także Palmiarnię.

„Zamek na obcasach” będzie można zwiedzać jeszcze dziś, 9 marca i w niedzielę 10 marca w godzinach 11:30, 13:30 i 15:30. Ceny: 39 zł - bilet normalny i 29 zł - bilet ulgowy. Czas: 90 minut.

Czytaj też:
ZAMEK KSIĄŻ CORAZ WAŻNIEJSZY NA MAPACH FILMOWCÓW (FOTO)
WAŁBRZYCH: FILM - BRIGITTE BARDOT CUDOWNA - KRĘCONY W ZAMKU KSIĄŻ (FOTO)
WAŁBRZYCH: SERIAL NETFLIXA - ZDJĘCIA RÓWNIEŻ W ZAMKU KSIĄŻ
SOWIECI RABOWALI I PALILI W ZAMKU KSIĄŻ [FOTO]
FILMOWCY GOŚCILI W KSIĄŻU. JAKIE FILMY TU POWSTAŁY?

Opr. MS
Foto użyczone: Zamek Książ