Za nami udana weekendowa impreza - 14. edycja Push-Pull Party, czyli Mistrzostw Polski w Drezynowaniu. 23-24 lipca nieczynna stacja kolejowa w Jugowicach tętniła życiem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego dnia imprezy.

Drezyny ręczne i spalinowe wróciły na sowiogórskie tory, dla rekreacji i rywalizacji. Przez dwa dni Sowiogórskie Bractwo Kolejowe  zapraszało na (PRZEJAŻDŻKI PO NIECZYNNEJ LINII KOLEJOWEJ NR 285). Na imprezę można było dojechać wyjątkowym pojazdem ( AMERYKAŃSKIM AUTOBUSEM SZKOLNYM ).

Pogoda dopisała, a organizatorzy, czyli Gmina Walim i Sowiogórskie Bractwo Kolejowe przygotowali atrakcje dla dzieci, stanowiska gastronomiczne oraz rywalizację w postaci wyścigów drezyn na czas. W kategorii Open startowało aż 66 obsad, najlepsi okazali się Artur i Arkadiusz Chocian, którzy dystans 2x200m pokonali w czasie 1:14,81. W kategorii - "dla twardzieli" zadebiutowali - Miners Krause Wałbrzych. Trzy zespoły drezynujące w imieniu drużyny futbolu amerykańskiego zajęli 2., 3., 6. i 7. miejsce.

Szczegółowa klasyfikacja we wszystkich kategoriach wiekowych

ZAWODY-JUGOWICE-DREZNY-2016.pdf

Elżbieta Węgrzyn