Data wydarzenia: 15.06.2018 19:00 - 15.06.2018 20:00
Miejsce wydarzenia: Art Cafe Pod Pretekstem Wałbrzych

W najbliższy piątek w Art Cafe Pod Pretekstem wystawa intrygujących prac Estery Grabarczyk.

Estera Grabarczyk to autorka indywidualnych wystaw "Ze wszystkiego i z niczego”, "Sezamie otwórz się” oraz ,"Steampunk w powertexie”. To też wieloletnia uczestniczka targów Targira i ich propagatorka, tam też wyróżniono ją w konkursie Art Nobilium.

Wałbrzyszanka ma wiele talentów, znana jest z projektowania autorskiej biżuterii oraz ubrań wpisujących się w trendy recyklingu i powrotu do naszych korzeni, czyli tkanin naturalnych m.in. lnianych. Pani Estera jest organizatorką i autorką pokazów mody – "Recycling art”, "Drugie życie lnu i skóry”, "Spring 2013”, "Eko moda i uroda”, a także projektu Słowiański „jedwab”, który jest marką Estery i Andrzeja.Esterę Grabarczyk znamy też z działań instruktorskich i warsztatów filcowych esy floresy, pozłotnictwa, malowania na szkle, powertexu i mix mediów, a także renowacji mebli i przedmiotów użytkowych metodą shabby chic.

Wystawa prezentowana w Pod Pretekstem obejmuje zbiór dzieł z powertexu o różnej tematyce m.in. tryptyki, maski oraz obrazy wykonane z różnych materiałów.

Więcej o wydarzeniach z uczestnictwem - ESTERY GRABARCZYK

fot. Elżbieta Węgrzyn