Koncert Zenka Martyniuka, oraz grup Akcent, Skaner i Power Play budzi tak żywe zainteresowanie, że postanowiliśmy sprawdzić, ile jeszcze zostało biletów na wałbrzyski koncert w Aqua Zdroju.

13 października o godz. 19 w hali Aqua Zdroju wystąpią gwiazdy muzyki disco polo. Czytelnicy dzwonią do nas z zapytaniem, jak kupić bilety i ile ich jeszcze zostało. Dlatego też postanowiliśmy napisać o tym, aby wszyscy zainteresowani wiedzieli, czy mają jeszcze szansę uczestniczyć w wałbrzyskim koncercie. - Od ponad tygodnia mamy oblężone telefony. Takiego zainteresowania nie było żadnym innym koncertem - mówią pracownicy hotelu Aqua Zdrój.  Chodzi oczywiście o koncert grupy Akcent i innych formacji disco polo. 
Bilety w Wałbrzychu można kupić w hotelu Aqua Zdrój, tam 19 września było jeszcze ok. 90 miejsc stojących po 50 zł i 100 siedzących po 60 zł, a także kilkadziesiąt miejsc dla dzieci. Kupka z biletami kurczy się z dnia na dzień i co istotne - pracownicy nie odkładają biletów dla rezerwujących. Trzeba wejściówki odebrać osobiście.

Druga firma zakupu to zakup przez stronę https://kulturairozrywka.pl  - opolska firma proponuje możliwość kupna ze wskazaniem  rezerwowanego miejsca.
- Dziś o godz. 11 przez naszą stronę można kupić jeszcze 337 biletów na wałbrzyski koncert - wyjaśniają przedstawiciele firmy. Nie można w tym przypadku rozróżnić poszczególnych kategorii wejściówek. Słowem, jeśli chcecie jeszcze zobaczyć Waszych idoli na żywo w Wałbrzychu, musicie się pospieszyć.

Zobacz też
ZENON MARTYNIUK I PRZYJACIELE W WAŁBRZYCHU

Elżbieta Węgrzyn