Data wydarzenia: 16.01.2022 17:00 - 16.01.2022 19:00
Miejsce wydarzenia: Filharmonia Sudecka

Jeśli cenisz wiedeńską klasykę i pragniesz zobaczyć ją w naszym mieście w nowoczesnym wydaniu, to jest propozycja dla Ciebie. Noworoczny Koncert Wiedeński II – NOWY PROGRAM z udziałem gwiazd polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej już 16 stycznia w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu! Oto szczegóły.

Gwiazdy i wybitni kameraliści

Gwiazdorska obsada, soliści, orkiestra, balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne. To wszystko do zobaczenia już wkrótce w Rzeszowie podczas Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego II – NOWY PROGRAM! Niekwestionowana, najbardziej rozpoznawalna Orkiestra Straussowska wykonująca wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady! Podczas Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego wystąpią dla Państwa obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.


Największe przeboje

Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława
to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". W klimat magicznych bali wiedeńskich wprawią Państwa olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Straussowskiej Orkiestry Kameralnej. Artyści przeniosą Państwa do bajkowego świata gdzie każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze, wiedeńskie i operetkowe przeboje. Noworoczny Koncert Wiedeński to przede wszystkim doskonała zabawa, podczas której nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Koncert programowo nawiązywać będzie  do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

BILETY: Kasa Filharmonii Sudeckiej (ul. Słowackiego 4), tel. 501 674 397
GRUPY (powyżej 10 os.): tel. 515 985 232,
BILETY ONLINE: http://kbq.pl/68048


Materiały organizatora