Biblioteka pod Atlantami mimo zamknięcia placówek zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, znalazła sposób, by dotrzeć do czytelników z książkami. Chcesz czytać książki spod Atlantów? Podpowiadamy jak skorzystać z propozycji "Książek na wynos".

Zgodnie z zarządzeniem Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, od 7 do 29 listopada wszystkie instytucje kultury, a więc i biblioteki są zamknięte. - Przykro nam, że nie będziemy mogli się z Wami spotkać przy bibliotecznej ladzie, ale wiemy, że te obostrzenia wprowadzono dla Waszego i naszego bezpieczeństwa. Mimo zamkniętych bibliotek CZYTAJCIE, bo jak mawiała nasza noblistka "czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” - informowali kilka dni temu wałbrzyscy bibliotekarze, życzyli Czytelnikom zdrowia, zapraszali do zrobienia zapasów książkowych (Wałbrzych: Atlanty zapraszają dziś pilnie po jesienne zapasy! ) i zapowiadali, że już niedługo (lub nieco później niż niedługo...) znowu spotkamy się pod Atlantami!!!


Słowa dotrzymano i uruchomiono nową funkcjonalność umożliwiającą wypożyczanie bez wchodzenia do bibliotek, ale "na wynos". Jak skorzystać?


oprac. ELW
fot. Elżbieta Węgrzyn