Data wydarzenia: 18.02.2018 13:00 - 18.02.2018 15:00
Miejsce wydarzenia: Stok narciarski Dzikowiec

Pierwsza tego typu impreza w regionie budzi żywe zainteresowanie. Organizatorzy przyjmują nadal zapisy, ale zmienili termin zawodów - Zjazd na byle czym - ze stoku Dzikowiec. Oto szczegóły.

Niedawno informowaliśmy Was o organizacji w regionie nietypowych zawodów. Imprezę zaplanowano na 27 stycznia 2018, o godzinie 13:00, jednak, podobnie jak w przypadku Biegu Gwarków organizatorzy zmagają się z brakiem przymrozków i śniegu. - Zaszły zmiany w organizacji zjazdu. Zjazd odbędzie się 18 lutego z powodu warunków atmosferycznych. Niestety w najbliższym czasie nie spodziewamy się mrozów, co uniemożliwia naśnieżanie stoku - informuje organizator Klaudia Garbin zjazdu na byle czym.
Wpisowe również się zmieniło: obecnie obowiązuje 15 zł - osoba indywidualna i 10 zł za każdego członka drużyny.
- Na chwilę obecną zapisanych jest 5 zespołów, zainteresowanie jest naprawdę ogromne. W odczuciu organizatorów zjazd jak najbardziej ma szansę się odbyć, został jeszcze prawie miesiąc zapisów, które zamierzamy zakończyć 10 lutego - dodaje Garbin.
Może się skusicie i dacie porwać zabawie? Dzięki wzmożonemu zainteresowaniu będzie też więcej nagród... jednak przecież nie o nagrody, ale o zabawę tu chodzi.

Więcej o imprezie: ZJEDŹ NA BYLE CZYM, WYGRAJ LOT PARALOTNIĄ


oprac. i fot. Elżbieta Węgrzyn