Data wydarzenia: 02.10.2021 08:00 - 03.10.2021 13:00
Miejsce wydarzenia: Rynek w Świebodzicach, Rynek w Świdnicy

Wszystkim miłośnikom rzeczy starych i dziwnych przypominamy, że przed nimi dwa weekendowe dni ze starociami, a pogoda będzie bardzo sympatyczna.


Miłośników antycznych przedmiotów organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę 2 października na świebodzicki Rynek, gdzie jak co miesiąc odbędzie się Giełda Staroci i Różności. W godzinach od 8:00 do 14:00 wystawcy będą prezentować unikatowe okazy, które będzie można zakupić. Giełda Staroci i Różności odbywa się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, w centrum miasta, udział w niej jest bezpłatny.

A Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości od prawie pięćdziesięciu lat gromadzi w każdą pierwszą niedzielę miesiąca tłumy świdniczan oraz przyjeżdżających z całego Dolnego Śląska kolekcjonerów, łowców okazji i miłośników rzeczy, których w sklepach już dostać nie można. Stałe spotkania mają na Rynku w Świdnicy kolekcjonerzy numizmatów, pocztówek, birofiliści i filateliści. Kupić można na niej meble, dzieła sztuki i biżuterię, stare zegary oraz akcesoria i części służące do przywracania starym przedmiotom ich dawnego blasku. 3 października w godz. 8.00 - 13.00.


Opr. MS
Foto użyczone: Świdnicki Ośrodek Kultury