Choć pogoda ani sytuacja epidemiczna nas nie rozpieszcza, to nie znaczy, że nie możemy sobie podarować chwili rozrywki podczas kulinarnych prezentacji zmotoryzowanych restauracji na terenie Starej Kopalni. Zapraszamy jeszcze dziś, 27 września.


Przyczepy z daniami z całego świata to dodatek do cyklu weekendowych imprez Starej Kopalni (WAŁBRZYCH: FOOD TRUCKI W CENTRUM MIASTA I KASIA KOWALSKA) i choć występ Kasi Kowalskiej przeniesiono na marzec, to egzotyczne smaki i nie tylko pozostały.

Przez sobotnie popołudnie na mieszkańców miasta i regionu czekał znany i lubiany team Food Truck Party poznany m.in. podczas letnich weekendów w Szczawnie-Zdroju.Food trucki to sposób spędzania czasu na powietrzu i możliwość wzięcia udziału w kulinarnych wycieczkach po całym świecie bez konieczności opuszczania Wałbrzycha. Dziś jeszcze przez całe popołudnie i wieczór czekają na Was restauracje na kołach z daniami dostosowanymi do różnych gustów i smaków - nie zabraknie kuchni azjatyckiej, świeżych zapiekanek, amerykańskiego pastrami, ryb, potraw greckich i...
Pasibusa - niepowtarzalnego przedstawiciela polskiego streetfoodu.

Kto chce próbuje burgerów, kto chce, to stawia na desery, są też zakręcone frytki, słodkie pączki i churrosy nie tylko dla najmłodszych uczestników imprezy. 

To wszystko jeszcze w
niedzielę 27 września od godz. 12:00 do 22:00.


Przeczytaj też:
SZCZAWNO-ZDRÓJ: TAK SIĘ BAWIONO W OGRODZIE SMAKÓW Z AUTAMI (FOTO)
FOOD TRUCKI ZAWITAŁY DO WAŁBRZYCHA NA ROZPOCZĘCIE LATA

FOOD TRUCKI W WAŁBRZYCHU [ZDJĘCIA]
FOOD TRUCKI ZAWITAŁY DO WAŁBRZYCHA [FOTO]


oprac. ELW, MS
fot. JK